برگزاری نخستین دوره مسابقات فیزیک ساحلی (جام کاسپین کلاسیک ) در گیلان

به همت هیات بدنسازی و پرورش اندام گیلان و میزبانی شهرستان آستارا اولین دوره مسابقات فیزیک ساحلی جام کاسپین کلاسیک در ساحل این شهرستان برگزار شد.

عصر کاسپین/ این مسابقات در رشته فیزیک و فیزیک کلاسیک و ماسکولار فیزیک  با حضور حدود ۴٠ ورزشکار  برگزار شد و در  پایان ، “امیر حسام اکبری” از باشگاه رویال رشت در اورال فیزیک و ” مهرشاد علی پور ” از باشگاه سورن تالش در اورال فیزیک کلاسیک به مقام های نخست این جام دست یافتند.

دانیال خاتمی فر رییس هیات بدنسازی و پرورش اندام در خصوص این رقابت ها اظهار داشت:  تابستان سالجاری یکی از پر کارترین فصل های کاری  این هیات بوده و برنامه ها،مسابقات متنوع  ودوره های مختلفی توسط این هیات در سطح استان برگزار شد.

وی در خصوص جام کاسپین کلاسیک گفت: این مسابقات برای نخستین بار در کشور و باعنوان  جام” کاسپین کلاسیک” در ساحل آستارا برگزارشد و با استقبال خوب ورزشکاران و ورزش دوستان گیلانی مواجه شد.

وی در پایان افزود :البته این مسابقات با توجه به اولین دوره  برگزاری ،نوعی آزمون و خطا نیز محسوب میشود که امیدواریم در آینده چنین مسابقات را در سطح بالا به صورت کشوری برگزار نماییم.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 + 9 =