تأکید دکتر سالاری بر اعمال ضریب افزایش حقوق و تلاش برای ایجاد ردیف خدمات رفاهی پرستاران شرکتی

0 15

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان در نشستی که به‌منظور کاهش مشکلات حوزه پرستاران شرکتی برگزار شد بر اعمال ضریب جدید افزایش حقوق پرستاران شرکتی تاکید کرد و گفت باید تلاش کنیم تا ردیفی جهت پرداخت خدمات رفاهی به پرستاران شرکتی ایجاد شود.

 

عصر کاسپین/ نشستی در خصوص کاهش مشکلات حوزه پرستاران شرکتی با حضور دکتر ارسلان سالاری – رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان، معاون توسعه مدیریت، منابع و برنامه‌ریزی و همچنین تعدادی از مدیران ستادی و نماینده شرکت آوای سلامت در حوزه ریاست دانشگاه علوم پزشکی گیلان برگزار شد.

 

دکتر ارسلان سالاری – رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان در این نشست با تاکید بر ضرورت اعمال افزایش حقوق و دستمزد پرستاران شرکتی، گفت: با توجه به افزایش قانونی دستمزد در سال ۱۴۰۱، ضرورت دارد تا آنالیز حقوق و دستمزد گروه فوق صورت گرفته و افزایش حقوق این قشر پرتلاش در قراردادهای آنان  لحاظ شود.

 

وی با اشاره به پیگیری‌های صورت گرفته در خصوص در نظر گرفتن ردیف‌های رفاهی برای پرستاران، افزود: هماهنگی‌هایی با مدیرکل نیروی انسانی وزارت بهداشت در خصوص پرداخت ردیف‌های رفاهی یا پرداختی‌های ویژه به پرستاران در حال انجام است و امیدواریم هر چه سریعتر به نتیجه برسد.

 

گفتنی است در این نشست همچنین بر پرداخت کارانه برای این گروه از پرستاران نیز همزمان با پرداخت سایر گروه‌ها تأکید شد.

 

انعقاد قرارداد پرستاران شرکتی به مدت یک سال دیگر با شرکت آوای سلامت از دیگر مباحثی بود که در نشست فوق مورد بررسی و تأکید قرار گرفت.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 + 14 =