راه‌اندازی سامانه نامگذاری معابر شهر رشت

روح‌ الله یزدانی رئیس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری رشت گفت: در راستای تحقق برنامه‌های شهرداری در حوزه افزایش خدمات الکترونیک، سامانه نامگذاری معابر توسط این سازمان راه‌اندازی شد.

 

عصر کاسپین/ روح‌ الله یزدانی رئیس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری رشت از آخرین اقدامات این سازمان در راستای تحقق برنامه‌های شهرداری برای افزایش خدمات الکترونیک به شهروندان در حوزه خدمات شهری خبر داد و اظهار داشت: سامانه نامگذاری معابر توسط این سازمان در شهرداری رشت استقرار و راه‌اندازی شده است.

 

رئیس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری رشت با بیان اینکه بر ایجاد سامانه مدیریت نامگذاری و تغییر نام معابر، نشست آموزشی اولیه‌ای نیز در این سازمان برگزار شد، افزود: در حال حاضر امکان ثبت درخواست نامگذاری یا تغییر نام در سامانه فراهم شده و فرآیند مذکور از لحظه ثبت درخواست تا اعمال بر روی نقشه و اعلام به منطقه جهت نصب تابلو در این سامانه پیاده‌سازی شده است.

 

یزدانی ضمن اشاره به برخی از کارکردهای سامانه مذکور اضافه کرد: سامانه نامگذاری معابر، دارای امکان تشخیص نامهای تکراری، بانک اطلاعاتی رزرو نامهای پیشنهادی، ویرایش هندسی معابر، ثبت اطلاعات توصیفی و تکمیلی معابر و‌ اخذ گزارش از شهروندان بوده و کلیه سوابق و مستندات مربوط به نامگذاری شامل ضمائم درخواست و مصوبه‌ها در آرشیو سوابق نامگذاری ذخیره خواهد شد.

 

وی در پایان یادآور شد: در سامانه مدیریت نامگذاری و تغییر نام معابر، امکان تعریف گروههای کاربری با سطوح دسترسی متفاوت جهت استفاده در کلیه سطوح ایجاد شده است.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 × 4 =