افتتاح ۵۸۰ پروژه با اعتباری بالغ بر۱۸۰ میلیارد تومان

0 15

محمدتقی مهدیزاده مدیرعامل شرکت توزیع برق گیلان همزمان با سال تولید دانش بنیان و اشتغال آفرین از افتتاح ۵۸۰ پروژه برق رسانی و بهینه سازی تاسیسات شهری و روستایی در هفته دولت ۱۴۰۰ با اعتباری بالغ بر۱۸۰ میلیارد تومان خبر داد.

عصر کاسپین/ مدیرعامل شرکت توزیع برق گیلان اظهار داشت: این پروژه ها در دو بخش اصلاح شبکه و احداث شبکه جهت افزایش پایداری و قابلیت اطمینان مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت .
وی خاطرنشان کرد: با تلاش ، پیگیری و همدلی مدیران ارشد ستادی، اجرایی و کارکنان دست اندرکار شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان تعداد۵۸۰ پروژه شهری و روستایی در خصوص احداث و بهینه سازی شبکه فشار ضعیف و متوسط و ترانسفورماتورهای برق برای تقویت ولتاژ برق مشترکین افتتاح خواهدشد.
 مهدیزاده گفت: یکی از مهمترین پروژه های توزیع برق گیلان نوسازی شبکه های فرسوده است و تعداد بسیار خوبی پروژه احداث کابل خودنگهدار درهفته دولت سالجاری به بهره برداری خواهد رسید و هدف نهایی از اجرای آنها افزایش ضریب اطمینان شبکه ها و جلب رضایت مشترکین محترم است.
وی افزود:  پروژه برق رسانی روستایی به روستای پرمکوه در شهرستان رودسر بخش رحیم آباد نیز  به مبلغ قریب به ۲۳۵۰ میلیون ریال در هفته دولت افتتاح و به بهره برداری خواهد رسید و ۱۸ خانوار این روستا از نعمت روشنایی بهره مند می شوند.
مدیرعامل توزیع برق گیلان تصریح کرد: برای برق رسانی به روستای مذکور قریب به ۱ کیلومتر شبکه فشار متوسط و فشار ضعیف بهمراه یک دستگاه ترانس ۵۰ کیلوولت آمپر احداث شده است. 
مدیرعامل توزیع برق گیلان تاکید کرد: عبور بدون خاموشی از فصل گرم سالجاری دستاورد بزرگ دولت و صنعت برق کشور بوده و این مهم با تلاش شبانه روزی کارکنان و همراهی مردم شریف حاصل شده است.
وی اظهار داشت: تعداد روستاهای برقدار استان گیلان ۲۵۶۴ روستا می باشد که تمامی روستاهای بالای ۲۰ خانوار طبق سرشماری سال ۸۵ ،  در سال ۱۳۸۹ برقدار شده اند و در حال حاضر برق رسانی به روستاهای زیر ۱۰ خانوار پس از تامین اعتبار به ترتیب اولویت و درصورت اخذ مجوز از سازمان منابع طبیعی در دست اقدام می باشد .
شایان ذکر است شرکت توزیع برق گیلان بیش از یک میلیون و ۶۰۰ هزار مشترک در کل استان گیلان دارد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شش + 14 =