جاده آسفالت شهرک صنعتی آستارا به بهره برداری رسید

0 18

افتتاح و بهره برداری از جاده آسفالت شهرک صنعتی آستارا با حضور فرماندار شهرستان آستارا و مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی گیلان

عصر کاسپین/ مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی گیلان در حاشیه افتتاح و بهره برداری از جاده آسفالت شهرک صنعتی آستارا گفت: این پروژه به مساحت ۸ هزار مترمربع با هزینه کرد ۳ میلیارد تومان به بهره برداری رسیده است.

مهدی محبوبی با تأکید بر توجه به تقویت توان تولید داخلی و لزوم حمایت از طرح های صنعتی و سرمایه گذاران و تولیدکنندگان گفت: در راستای رفع موانع تولید و با بهره مندی از تمامی ظرفیت ها در تلاش هستیم تا زیرساخت هایی مناسب در خور شأن تولیدکنندگان در سطح شهرک ها و نواحی صنعتی ایجاد کنیم.

وی تصریح کرد: جاده آسفالت شهرک صنعتی آستارا با اعتبار ۳ میلیارد تومان و در مساحت ۸ هزار مترمربع آماده بهره برداری و تقدیم به صنعتگران پرتلاش شهرستان آستارا شده است.

گفتنی است شهرک صنعتی آستارا در سال ۱۳۸۷به مساحت ۲۰هکتار در روستای کوهپایه ای هودول بخش مرکزی این شهرستان ایجاد شده است و صنایعی از شیرآلات برنجی، پلی اتیلن، سایبان، تزئینات چوبی و دکوراسیون، پوشاک و دستگاه های برش فلزات در آن مشغول به کار هستند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سه − سه =