رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان:هفته دولت، فرصتی برای ارائه دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی است

0 16

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان به مناسبت فرارسیدن هفته دولت، در پیامی ضمن گرامیداشت سالروز شهادت شهیدان رجایی و باهنر گفت: هفته دولت، فرصتی برای ارائه دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی است.

عصر کاسپین/ دکتر ارسلان سالاری – رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان به مناسبت فرارسیدن هفته دولت، پیامی را صادر کرد.

 

در متن پیام رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان آمده است؛

 

تاریخ انقلاب اسلامی ایران همواره شاهد تلاش و ممارست دولتمردانی بوده که در راه خدمت به مردم و اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی از جان خود گذشتند و الگویی ماندگار برای خدمتگزاران نظام و ملت شدند.

 

شهیدان رجایی و باهنر، دو الگوی فرهیخته و ایثارگر از میان سیاستمداران و دولتمردان گران‌قدر نظام اسلامی ایران هستند که نام و یاد آنان هیچ‌گاه از اذهان مردم پاک نخواهد شد.

 

هفته دولت، فرصتی برای یادآوری ایثارگری‌های دولتمردان غیور در راستای جهاد تبیین و ارائه دستاوردهای جمهوری اسلامی است و همه مسئولان نظام، وظیفه دارند در مسیر پیشرفت و توسعه ایران اسلامی در تمامی عرصه‌ها به‌ویژه حوزه سلامت، گام‌های مؤثری بردارند.

 

این‌جانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر، فرارسیدن هفته دولت را به دولتمردان جمهوری اسلامی و تمامی کسانی که در مسیر اعتلای کشور عزیزمان و خدمتگزاری به مردم تلاش می‌کنند، تبریک عرض نموده و از درگاه ایزد منان، برای همگان سلامتی و توفیق روزافزون مسألت دارم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

20 − 2 =