مدیر عامل شرکت برق منطقه ای گیلان خبرداد: افتتاح ۸ پروژه در هفته دولت

0 20

با برنامه ریزی ها و همراهی خوب مشترکان محترم در زمینه استفاده بهینه از انرژی برق، تابستان را بدون خاموشی سپری کردیم.

عصر کاسپین/ بهمن داراب زاده در آیین تجلیل از خبرنگاران رسانه های جمعی گفت: از تلاش ها و خدمات خبرنگاران عزیز در بیان وقایع و انعکاس موضوعات قدردانی می کنم. مجاهدت های ارزنده ای که در این برهه زمانی ضرورتش بیش از هر زمان دیگری احساس می شود.
وی افزود: بدخواهان نظام مقدس اسلامی تلاش می کنند تا با سیاه نمایی و وارونه نشان دادن وقایع و حقایق، این نظام را ناکارآمد جلوه دهند. دشمنان می خواهند اذهان مردم عزیز و مخصوصا جوانان را نسبت به دستاوردهای بزرگ انقلاب اسلامی بدبین کنند. که با مسئولیت شناسی خوب صاحبان رسانه های جمعی، تلاش های آنان بی نتیجه ماند.
داراب زاده گفت: در حال حاضر استکبار بیش از هر زمان دیگری بر روی جنگ رسانه ای سرمایه گذاری می کنند که نشانگر اهمیت و ضرورت رسانه و انعکاس اخبار و رخدادهاست.
مدیر عامل شرکت برق منطقه ای گیلان گفت: خوشبختانه با برنامه ریزی های دقیق و مشارکت و همدلی مردم فهیم، اصناف، صنایع کوچک و بزرگ و خبرنگاران پرتلاش در مدیریت مصرف برق، تابستان بی نظیری از نظر تامین برق رقم خورد و توانستیم روزهای گرم سال را با موفقیت و بدون خاموشی سپری کنیم.
وی افزود: بخشی از این موفقیت بزرگ مربوط به اجرای پروژه ها بود که با تلاش شبانه روزی کارکنان شرکت محقق شد. حاصل این تلاش ها، افتتاح و بهره برداری از ۸ پروژه بزرگ و زیربنایی در هفته دولت خواهد بود.
داراب زاده گفت: بعد از سپری کردن روزهای گرم پیش رو، بلافاصله عملیات اجرایی پروژه های بسیار بزرگی برای سپری کردن تابستان سال آینده به ارزش ۸۰۰ میلیارد تومان آغاز خواهد شد که انشاء الله در هفته دولت سال آتی به بهره برداری خواهند رسید.
مدیر عامل شرکت برق منطقه ای گیلان گفت: استان گیلان از ظرفیت بالا و موقعیت خاصی برای احداث نیروگاه های تجدیدپذیر برخوردار بوده و شاهد این ادعا معرفی ۵ ساختگاه برای احداث نیروگاه خورشیدی است که در فاز اول شاهد احداث دو نیروگاه ۱۰ مگاواتی خورشیدی در جنوب استان خواهیم بود.
داراب زاده گفت: یکی از اهدف شرکت، احداث نیروگاه های پاک و تجدیدپذیر در تمامی نقاط استان می باشد. از لحاظ انرژی بادی، استان گیلان موقعیت استثنایی دارد و امکان احداث ۳۰۰۰ مگاوات نیروگاه بادی در استان وجود دارد.
وی افزود: احداث نیروگاه های تجدید پذیر با توجه به ظرفیت تولید برق فعلی یک نیاز مهم و با توجه به محدودیت سوخت های فسیلی ضرورتی برای فرداست که باید هر چه سریع تر به احداث آن مبادرت ورزید.
مدیر عامل شرکت برق منطقه ای گیلان گفت: اگر بتوانیم از همه پتانسیل استان در بخش انرژی های تجدید پذیر استفاده کنیم، بطور حتم استان گیلان قطب تولید انرژی های پاک در کشور خواهد بود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج × 5 =