دستگیری عاملان قمه‌کشی در خشکبیجار / برخورد قاطعانه مجموعه انتظامی با اراذل و اوباش

0 13

سرهنگ محمود حافظی، فرمانده انتظامی رشت از دستگیری عاملان قمه کشی و اخلال در نظم عمومی در بخش خشکبیجار این شهرستان خبر داد و افزود: برخورد با اراذل و اوباش از خواسته‌های مردم و یکی از اولویت‌های اصلی پلیس است.

عصر کاسپین/ فرمانده انتظامی رشت از دستگیری عاملان قمه کشی و اخلال در نظم عمومی در بخش خشکبیجار این شهرستان خبر داد.

سرهنگ محمود حافظی با تاکید برخورد قاطع و قانونی با اراذل و اوباش و مخلان آسایش و آرامش مردم اظهار داشت: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع یک درگیری در بخش خشکبیجار شهر رشت، بلافاصله ماموران انتظامی به محل مورد نظر اعزام شدند.

وی با بیان اینکه با حضور پلیس در محل حادثه و بررسی به عمل آمده مشخص شد که ۲ نفر بر سر اختلافات قبلی با یکدیگر درگیر شده‌اند، افزود: عاملان درگیری که از اراذل و اوباش سابقه‌دار هستند پس از عربده کشی با قمه و ایجاد ترافیک و اخلال در نظم عمومی قبل از حضور ماموران از محل متواری شده بودند.

فرمانده انتظامی شهرستان رشت با اشاره به اینکه متهمان این پرونده با اقدامات فنی و پلیسی شناسایی شدند، افزود: هر ۲ متهم این پرونده پس از هماهنگی مرجع قضایی در عملیات غافلگیرانه ماموران انتظامی بخش خشکبیجار دستگیر و با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شدند.

این مقام انتظامی در پایان با تاکید بر برخورد قاطعانه و بدون اغماض مجموعه انتظامی با اراذل و اوباش، تصریح کرد: برخورد با اراذل و اوباش از خواسته‌های مردم و یکی از اولویت‌های اصلی پلیس است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

11 + 4 =