دلخوش اباتری در نشست مدیریت بحران گیلان عنوان کرد: فرسودگی دستگاه‌ها و ماشین آلات در گیلان؛ به علت بارش‌ها و شرایط آب و هوایی

0 20

رییس مجمع نمایندگان استان گیلان در مجلس در نشست مدیریت بحران گیلان گفت: فرسودگی دستگاه‌ها و ماشین آلات در گیلان به علت بارش‌ها و شرایط آب و هوایی به عنوان چالش مهم استان مطرح است.

عصر کاسپین/ سید کاظم دلخوش اباتری نماینده مردم صومعه سرا و رییس مجمع نمایندگان استان گیلان در مجلس شورای اسلامی در نشست مدیریت بحران گیلان گفت: آمار حوادث و بحران‌ها در کشور چند برابر شده است و برای این موضوع باید چاره اندیشی شود.

وی با اشاره به ویژگی‌های خاص گیلان در بخش پاسخگویی به بحران‌ها افزود: فرسودگی دستگاه‌ها و ماشین آلات در گیلان به علت بارش‌ها و شرایط آب و هوایی به عنوان چالش مهم استان مطرح است.

این نماینده مجلس در دوره یازدهم با اشاره به ویژگی‌های خاص این استان بیان کرد: بارش باران در گیلان معمولاً منجر به سیل و رانش می‌شود و باید این استان را ویژه دید.

رییس مجمع نمایندگان استان گیلان در مجلس با اشاره به افزایش چند برابری مهاجرت‌ها به گیلان، خاطرنشان کرد: گیلان در سال‌های نه چندان دور با چالش جدی اراضی کشاورزی و مزروعی منابع آبی مواجه خواهد بود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هفده − 13 =