مانور جهادی با هدف پیشگیری از حوادث احتمالی در اشکورات رودسر برگزار شد

0 17

محمدتقی مهدیزاده مدیرعامل توزیع برق گیلان از اجرای طرح بزرگ افزایش تاب آوری با هدف پیشگیری از حوادث احتمالی در اشکورات رودسر با فعالیت ۲۱ اکیپ عملیاتی خبر داد.

عصر کاسپین/ مهدیزاده گفت : این طرح بزرگ با فعالیت ۲۱ اکیپ عملیاتی از تمامی امورهای شرق استان، در منطقه اشکورات رحیم آباد شهرستان رودسر با اعتباری حدود ۲ میلیارد ریال به اجرا در آمد.

وی تاکید کرد: در روستاهای توکاس و پیاغوزبن از توابع اشکورات تعویض ۲۶۵ عدد مقره دو پله و متعلقات و تعمیرات شبکه به همت همکاران با موفقیت انجام شد.

مدیرعامل توزیع برق گیلان افزود: همزمان با سراسر کشور و با هدف افزایش تاب آوری و پایداری شبکه های فشار متوسط و کاهش مدت زمانی خاموشی ها در اثر شرایط نامساعد جوی، طرح تاب آوری شبکه در شرکت توزیع برق گیلان در حال اجرا می باشد.

مهدیزاده در مورد اهداف اجرای این طرح اظهار داشت : شبکه‌های توزیع  برق  در کشور  به خصوص استان حادثه خیز گیلان  همواره در معرض آسیب‌های طبیعی است و این برنامه ،مانور ها و طرح های مشابه  به منظور حفظ پایداری شبکه‌های برق پیش بینی شده است و این تعمیرات به صورت پیشگیرانه انجام می‌شود و هدف از آن برقدار کردن شبکه و برق رسانی مطمئن به مشترکان در کوتاهترین زمان ممکن به هنگام بروز مشکلات و بحران‌های طبیعی است.

وی گفت : ارایه خدمات مطلوب و تامین برق مطمئن و پایدار از مهمترین اولویتهای شرکت توزیع برق استان می باشد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هجده + سیزده =