افزودن ۳۰ دستگاه اتوبوس به ناوگان حمل و نقل عمومی درون شهری

0 11

نوسازی ناوگان حمل و نقل اتوبوسرانی شهری یکی از وظایف حائز اهمیت سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری رشت می باشد که در راستای اجرای آن، این سازمان با پیگیری های مستمر گام های موثری را در این خصوص برداشته است.

 

عصر کاسپین/ از سال گذشته با تلاش مجموعه سازمان،اعضای شورای اسلامی و شهردار شهر رشت ، سازمان مدیریت حمل و نقل مدیریت بار ومسافر شهرداری توانسته با جذب منابع دولتی و با تعیین سهم پرداخت ۷۵ درصدی برای دولت، از وزارت کشور و سازمان شهرداری ها دهیاری های کشور منابع لازم را دریافت کند و نسبت به ایجاد زیر ساخت های نوسازی ناوگان حمل و نقل اتوبوسرانی شهری اقدام نماید.

 

در این خصوص ۴۴ دستگاه به ناوگان اتوبوسرانی شهر رشت اختصاص داده شده،که با تصویب لایحه پرداخت سهم ۲۵ درصدی شهرداری رشت و افزایش ردیف بودجه مذکور، در خصوص تامین اعتبار منابع مالی، از سوی شورای اسلامی شهر، منابع مورد نیاز توسط شهردار رشت تامین گردید و با پرداخت سهم ۲۵ درصدی شهرداری به اتحادیه اتوبوسرانی های کشور، هم اکنون ۳۰ دستگاه به ناوگان حمل و نقل عمومی شهر رشت اضافه خواهد شد.

 

ساخت ایستگاه های جدید و بهسازی ایستگاه های اتوبوس فعلی نیز با برگزاری فراخوان و تعریف مدل سرمایه گذاری در مرحله اجرا می باشد.

 

همچنین هوشمندسازی ناوگان حمل و نقل اتوبوسرانی شهری نیز همزمان با بازسازی و نوسازی ناوگان اتوبوس ها در حال پیگیری است که در آینده بسیار نزدیک خدمات مطلوب و شایسته تری در راستای ایجاد رفاه و عدالت اجتماعی به شهروندان عزیز ارائه خواهیم نمود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

17 + چهار =