اکیپ های عملیاتی شرکت توزیع نیروی برق گیلان در حالت آماده باش قرار گرفتند

0 11

محمد تقی مهدیزاده مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان از آماده باش کارکنان و اکیپ‌های عملیاتی اینشرکت باتوجه به نفوذ تدریجی توده هوای بارش زا به منطقه خبر داد.

عصر کاسپین/ وی اظهار داشت: عطف به اعلام سازمان هواشناسی استان مبنی برنفوذ تدریجی توده هوای بارش زا به منطقه و گذر جریانات ناپایدار از امروز تا اواسط هفته آینده در گیلان، با برگزاری جلسات کاری و تعیین اعضای کمیته بحران و همچنین با تجهیز امورهای اجرایی، شرکت توزیع نیروی برق گیلان آمادگی کامل با مقابله با حوادث احتمالی را دارد.

رئیس هیئت مدیره شرکت توزیع نیروی برق گیلان تاکید کرد: بیش از ۱۶۸ اکیپ عملیاتی در سطح استان برای رفع ناپایداری های احتمالی حادث شده، با امکانات لازم و مورد نیاز در حالت آماده باش قرار دارند.

مهدیزاده گفت: با توجه به گستردگی شبکه فشار ضعیف و متوسط در استان طرح های تاب آوری و جایگزینی شبکه های فرسوده به کابل خودنگهدار با شناسایی و رفع عیب نقاط قابل بهبود و حادثه خیز شبکه، با سرعت و جدیت درحال اجرا است تا در زمان بحران شاهد کمترین میزان ناپایداری در شبکه های توزیع برق  باشیم.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق گیلان تاکید کرد: مقاوم سازی شبکه های توزیع، ارتقای قابلیت اطمینان شبکه،انجام تعمیرات پیشگیرانه با هدف ارتقای تاب آوری،رفع کانون های خطر آفرین ، بهره گیری از ظرفیت و توان فنی نیروی انسانی شرکت در راستای گسترش تعمیرات و کاهش هزینه ها، اجرای تمرین و مانور آموزشی جهت راهبری و مدیریت اکیپ ها در شرایط سخت و بحرانی از جمله اهداف مهم اجرای طرح جهادی افزایش تاب آوری خطوط فشار متوسط در کل استان می باشد.

وی افزود:  با توجه به شرایط ویژه  تامین گاز نیروگاههای برق، مشترکان می توانند  با مدیریت مصرف  فصل سرد سال را با روش های بسیار ساده مثل خاموش کردن حداقل یک لامپ اضافه ، کم کردن روشنایی پارکینگ  آپارتمانها  و کاهش یک درجه ای وسایل گرمایشی در پایداری مصرف انرژی مثل همیشه همکاری کنند تا تمام هم استانی های ارجمند و مشترکین اینشرکت در فصل پیش رو، از خانه ای گرم و روشن بهره مند شوند.

محمد تقی مهدیزاده در انتها تصریح کرد: راحت‌ترین  و سریع‌ترین راه برای اعلام خاموشی‌ها و مشکلات در حوزه برق، دانلود و نصب اپلیکیشن برق من است که از طریق سایت اینشرکت به آدرس www.gilanpdc.ir   و یا کافه بازار قابل دسترس است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج × سه =