به زودی مشکل تامین پروتز های جراحی بیمارستان حضرت رسول اکرم (ص) رشت حل خواهد شد.

با پی گیری نهادهای نظارتی استان مشکل پروتزهای جراحی بیمارستان حضرت رسول اکرم (ص) رشت که به علت عدم تامین پروتز توسط شرکت ارائه دهند خدمت، با مشکل مواجه و بیماران زیادی در نوبت های طولانی عمل بودند به زودی رفع خواهد شد.

عصر کاسپین/ دکتر ابراهیمی مدیر درمان تامین اجتماعی استان با بیان مطلب فوق اظهار داشت در جلسه ای با حضور ارگانهای نظارتی و حمایتی استان شامل نمایندگانی از قوه قضایه ، پلیس اقتصادی استان، معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی ،و..، مشکلات تامین پروتز بیمارستان حضرت رسول اکرم (ص) رشت که به علت تاخیر در انجام این نوع جراحی ، نارضایتی بخشی از بیماران را فراهم آورده بود مطرح گردید.

مدیر درمان تامین اجتماعی افزود: در این جلسه اعضای حاضر با اشاره به اینکه مراجعین به بیمارستان حضرت رسول (ص) رشت، از جامعه شریف کارگر و بازنشستگان تامین اجتماعی می باشند و بیمارستان تامین اجتماعی تنها پناه این قشر می باشد، تاکید ویژه بر تامین پروتزهای جراحی بیمارستان حضرت رسول (ص) رشت در اسرع وقت نمودند .

دکتر ابراهیمی خاطر نشان شد: با توجه به تاکید  مقامهای نظارتی و امنیتی استان نسبت به این موضوع،  انشاءا… به زودی دغدغه بیماران در نوبت جراحی های پروتز بیمارستان حضرت رسول اکرم (ص) بابت تامین پروتز و انجام جراحی به حداقل خواهد رسید.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 × چهار =