همایش بزرگ جهاد تبیین در منطقه آزاد انزلی برگزار شد

0 11

همزمان با گرامیداشت هفته بسیج و با حضور بسیجیان و خانواده معظم شهدا محدوده منطقه آزاد انزلی و با حضور رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل سازمان و جانشین سپاه قدس گیلان همایش بزرگ جهاد تبیین برگزار شد.

عصر کاسپین/ دکتر عیسی فرهادی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی در این نشست جهاد تبیین را یک موضوع اثرگذار دانست و گفت: روشنگری و تبیین از سفارشات دینی ما بوده و باید در دستور کار تمامی افراد قرار داشته باشد تا گره های که با مکر و دروغ دشمنان در ذهن مردم ایجاد شده است گشوده و حقیقت تبیین شود .

وی در ادامه با تاکید بر اینکه بسیج یکی از بزرگترین برنامه های امام خمینی (ره) بوده است افزود : بذر بسیج با درایت امام راحل و مقام معظم رهبری تبدیل به درختی تنومند شده که در ابعاد مختلف مردم از ثمرات آن بهره مند می شود و در عین حال خار چشم دشمنان بوده است.

در ادامه سرهنگ کوثری جانشین فرماندهی سپاه قدس گیلان نیز گفت : دشمنان به دنبال تحریف واقعیت‌ ها هستند و برخی از افراد بدون علم و آگاهی کافی، این دروغ ها را باور می کنند و از آنجا که بخش زیادی از فضای مجازی تحت اختیار دشمن است، حضور بسیجیان و افراد انقلابی در بستر فضای مجازی برای جهاد تبیین گام مهمی به شمار می رود.

 

وی خاطرنشان کرد: دشمنان برای تغییر ذهنیت نسل جدید درباره انقلاب و نظام اسلامی نقشه های شومی دارند و شبهات بسیاری در ذهنیت دانش آموزان ایجاد می کنند تا واقعیت ها را به شکل دیگری نشان دهند اما با جهاد تبیین می توان این نقشه دشمن را خنثی کرد.

در ادامه مراسم از از خانواده معظم شهدای دفاع مقدس مدافع حرم و مدافع امنیت گیلان با اهدای تابلو منقش به تصویر سردار شهید حاج قاسم سلیمانی تقدیر به عمل آمد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شانزده + 18 =