پرداخت حق تعرفه پرستاری در گیلان پس از ۱۴ سال

0 17

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی گیلان از آغاز پرداخت حق تعرفه پرستاری در استان پس از ۱۴ سال خبر داد و گفت: در حال حاضر سه ماه از این تعرفه پرداخت شده و این روند پرداختی ادامه خواهد داشت تا بخشی از زحمات این قشر پرتلاش جبران گردد.

عصر کاسپین/ همایش تجلیل از پرستاران نمونه در مرکز آموزشی درمانی رازی رشت با حضور حجت‌الاسلام‌والمسلمین حمزه خلیلی – رئیس‌کل دادگستری گیلان، دکتر جان احمد آقایی – معاون پیشگیری دادگستری، دکتر حیدرعلی بالو – سرپرست دانشگاه علوم پزشکی گیلان، دکتر محمود مرتضوی – مشاور و رئیس دفتر ریاست دانشگاه، دکتر توفیق یعقوبی – رئیس مرکز آموزشی درمانی رازی و همچنین جمعی از اساتید و پرسنل پرستاری و کادر اجرایی این مرکز آموزشی درمانی برگزار شد.

دکتر حیدرعلی بالو – سرپرست دانشگاه علوم پزشکی گیلان در این همایش با تبریک سالروز ولادت حضرت زینب کبری (س) و روز پرستار، به فعالیت چندین‌ساله خود در مرکز آموزشی درمانی رازی رشت اشاره کرد و گفت: بنده آگاهی کامل از مشکلات پرستاران را داشته و اطمینان دارم که اگر این قشر در تلاش نباشند و با اخلاص کار نکنند، ما با مشکلات عدیده مواجه خواهیم بود.

وی با بیان اینکه بدون حضور پرستار هیچ‌گاه یک تیم پزشکی حتی یک روز قادر به ادامه کار نیست، افزود: بیماری که به یک مرکز درمانی مراجعه می‌کند و خدمات درمانی دریافت می‌کند، قطعاً پرستاران بیشترین نقش را در کسب سلامتی او داشته‌اند. آرامش موجود در بیمار و همراه آن مستقیماً به نوع رفتار و برخورد پرستاران ربط دارد و این هنر ، منحصراً در اختیار قشر پرستار است.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی گیلان همچنین از آغاز پرداخت حق تعرفه پرستاری در استان پس از ۱۴ سال خبر داد و تاکید کرد: در حال حاضر سه ماه از این تعرفه پرداخت شده و این روند پرداختی ادامه خواهد داشت تا بخشی از زحمات این قشر پرتلاش جبران گردد.

گفتنی‌است در این مراسم از پرستاران نمونه مرکز آموزشی درمانی رازی رشت با حضور جمعی از مسئولان استانی و دانشگاهی تقدیر و تجلیل شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک × 2 =