ربودن دختر ۴ ساله با همکاری پدربزرگش / زن بی رحم شوهرش را تهدید به قتل دختر خود کرد!

0 20

مادر و پدربزرگ یک دختر ۴ ساله که با ربودن و تهدید به قتل او قصد آزار و انتقام از پدر کودک را داشتند، با دور اندیشی پدر به دام پلیس افتادند.

عصر کاسپین/ سرهنگ کارآگاه علی ولیپور گودرزی از دستگیری دو مرد که اقدام به ربودن یک دختر چهار ساله کرده بودند، خبر داد و گفت: آذر ماه امسال، مرد جوانی هراسان به اداره یازدهم پلیس آگاهی مراجعه کرد و به کارآگاهان گفت چند سال قبل از همسرم جدا شدم و حضانت دختر چهار ساله و پسر دو ساله‌ام را گرفتم. روز گذشته قرار شد همسر سابقم به خانه ما مراجعه کند و فرزندانم را به مدت چند ساعت ببیند، اما هنگامی که از سرکار به خانه بازگشتم متوجه شدم دختر چهار ساله‌ام ربوده شده است.

رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ خاطرنشان کرد: کارآگاهان اداره یازدهم پلیس آگاهی پس از اظهارات مرد جوان برای تحقیقات میدانی راهی صحنه جرم شدند و پس از آغاز بررسی‌های اولیه پی بردند، مرد جوان یک دوربین مداربسته برای کنترل فرزندان خود در خانه جاسازی کرده است.

وی افزود: همین سرنخ کافی بود تا کارآگاهان اداره یازدهم پلیس آگاهی از طریق فیلم دوربین مداربسته لحظه به لحظه فیلم ربوده شدن دختر چهار ساله را مشاهده کنند که در ادامه مشخص شد، مادر و پدربزرگ این دختر چهار ساله اقدام به آدم‌ربایی کردند و به مکان نامعلومی متواری شدند.

ولی پور گودرزی گفت: کارآگاهان اداره یازدهم پلیس آگاهی پس از دریافت این اطلاعات مهم، بلافاصله وارد عمل شدند و با شیوه‌های کشف نوین جرم و روش‌های علمی پی بردند، متهمان دختر چهار ساله را به یکی از استان‌های غربی ایران بردند و با تهدید به قتل کودک چهار ساله قصد انتقام‌گیری از پدر وی را داشته‌اند.

رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ عنوان کرد: کارآگاهان اداره یازدهم در گام بعدی پس از دریافت مجوزهای لازم از مرجع قضائی در کوتاه‌ترین زمان ممکن راهی محل مورد نظر شدند و متهمان را در یک عملیات غافلگیرانه بازداشت کردند و از مخفیگاه متهمان دختر چهار ساله پیدا و به آغوش پدر بازگردانده شد.

وی افزود: متهمان پس از انتقال به اداره یازدهم پلیس آگاهی هدف تحقیقات قرار گرفتند و در بررسی‌های ابتدایی به جرم ربودن دختر چهار ساله از خانه شاکی با انگیزه انتقام‌گیری از وی اعتراف کردند.

رئیس پلیس آگاهی پایتخت در پایان خاطرنشان کرد: با صدور قرار قانونی از سوی مرجع قضائی متهمان برای تحقیقات بیشتر در اختیار اداره یازدهم پلیس آگاهی قرار گرفتند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 × 4 =