سرپرست دانشگاه علوم پزشکی گیلان در پیامی مطرح کرد؛ دهه فجر، سرآغازی برای خیزش امت اسلام علیه نظام استبداد و طاغوتی و مطلع عزت و سربلندی ملت ایران است

0 18

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی گیلان ضمن تبریک چهل و چهارمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران، گفت: دهه فجر انقلاب اسلامی، سرآغازی برای خیزش امت اسلام در برابر نظام سراسر کفر، استبداد و طاغوتی و استکبار جهانی و مطلع عزت و سربلندی ملت ایران است.

عصر کاسپین/ دکتر محمدتقی آشوبی – سرپرست دانشگاه علوم پزشکی گیلان در پیامی فرارسیدن دهه فجر انقلاب اسلامی را تبریک گفت.

در متن پیام سرپرست دانشگاه علوم پزشکی گیلان آمده است؛
دهه فجر، سرآغاز طلوع خورشید درخشان انقلاب اسلامی به رهبری داهیانه معمار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی (ره) و تبلور شکوه و عظمت نهضتی مردمی مبتنی بر تعالیم نبوی است که توانست پایه حکومتی الهی- مردمی را در این مرزوبوم که هرروز درخت اعتبار و شکوهش پربارتر و تنومندتر می‌شود، تثبیت کند.

دهه فجر انقلاب اسلامی، مطلع خیزش امت اسلام علیه نظام سراسر کفر، استبداد و طاغوتی بوده و سرآغازی برای عزت و سربلندی ملت ایران است.

اینک پس از ۴۴سال که از پیروزی شکوهمند و عزت‌آفرین انقلاب اسلامی ایران می گذرد، کشور عزیزمان توانسته در دستیابی به قله‌های پیشرفت و توسعه به‌ویژه در علم و فناوری، عمران و آبادانی، بهداشت و سلامت، تعلیم و تربیت، شتاب روزافزونی بگیرد.

این‌جانب، ضمن گرامیداشت چهل و چهارمین سالروز پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی و یاد و خاطره امام راحل و شهدای گران‌قدر انقلاب، این ایام فرخنده را به‌تمامی مردم شریف و شهیدپرور استان گیلان به‌ویژه اساتید، کارکنان و دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی گیلان تبریک و تهنیت عرض نموده و امید است با توسعه مشارکت، برقراری عدالت و ارتقای نظام سلامت استان را با شتاب بیشتری، فراهم آوریم.

دکتر محمدتقی آشوبی
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی گیلان

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

14 + 2 =