مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان: احداث ۸۰۰۰ متر کابل خودنگهدار در شهرستان صومعه سرا با اعتباری معادل  ۲۰ میلیارد ریال

0 12

محمدتقی مهدیزاده مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان از احداث بیش از ۸۰۰۰ متر کابل خودنگهدار در درشهرستان صومعه سرا با اعتباری معادل ۲۰ میلیارد ریال خبر داد. 

عصر کاسپین/ مهدیزاده خاطر نشان کرد : به منظور ارتقاء سطح خدمت رسانی و افزایش پایداری شبکه های توزیع برق به ویژه در بحران های احتمالی در استان گیلان طرح جهادی تبدیل شبکه های فرسوده به کابل خودنگهدار با سرعت و جدیت در حال اجرا می باشد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان تاکید کرد: این پروژه شامل احداث ۶۰۰۰ متر کابل خودنگهدار در گوراب زرمیخ و همچنین ۲۰۰۰ متر در روستای مهویزان به همت و تلاش ۲۲  اکیپ اجرایی  طی سه روز مورد بهره برداری قرار گرفت.

وی افزود: در سال گذشته قریب به ۶۰ کیلومتر کابل خودنگهدار در مناطق شهری و روستایی صومعه سرا احداث شد و از ابتدای سال ۱۴۰۱ نیز تا کنون حدود ۱۰۰ کیلومتر دیگر شبکه فرسوده با کابل خودنگهدار جایگزین شده است.

گفتنی است در مراسم افتتاح این پروژه محمدعلی میری نرگسی قائم مقام اجرایی در امور شهرستانها، مهدی داداشی مدیر امور توزیع برق صومعه سرا  بهمراه تنی چند از مسئولین این شهرستان حضور داشتند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهارده − شش =