مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی گیلان خبر داد؛ برگزاری سومین نمایشگاه توانمندی صنایع کوچک گیلان در نیمه دوم سال ۱۴۰۲

0 14

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی گیلان با بیان اینکه یکی از موضوعات با اهمیت در توانمندی‌سازی واحدهای صنعتی استان گیلان، ایجاد بازارهای جدید و فروش محصولات تولید شده با قدرت رقابتی بالا در بازارهای دنیا می‌باشد گفت: برگزاری نمایشگاه بین المللی در استان گیلان به منظور نمایش و عرضه محصولات تولید شده واحدهای صنفی، بسیار حائز اهمیت است.

عصر کاسپین/ مهدی محبوبی مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی بمنظور ایجاد همکاری‌های لازم جهت برپایی نمایشگاه تخصصی در گیلان توسط سازمان همیاری‌ها با ریاست سازمان همیاری شهرداری‌ها دیدار کرد.

وی برپایی نمایشگاه‌ها را سبب ارتقای فروش محصولات و به تبع آن، افزایش کیفیت محصولات داخلی در بازارهای جهانی عنوان کرد.

محبوبی حسن کیاده یادآور شد: شرکت شهرکهای صنعتی استان گیلان با توجه به دارا بودن تجربه برگزاری ۲ نمایشگاه توانمندی صنایع کوچک استان درنظر دارد با همکاری سازمان همیاری شهرداری‌ها و شرکت نمایشگاه‌های گیلان، سومین نمایشگاه توانمندی صنایع کوچک گیلان را در نیمه سال دوم ۱۴۰۲ برگزار نماید.

وی افزود: جهت برپایی هرچه بهتر این نمایشگاه در نظر داریم از همکاریهای سازمان همکاری شهرداری‌ها نیز همچون سنوات گذشته بهره‌مند شویم.

محبوبی خاطر نشان کرد: شرکت شهرکهای صنعتی گیلان بر اساس دستورالعمل حمایتی ابلاغی صنایع کوچک، بمنظور حمایت از واحدهای صنعتی کوچک و متوسط مستقر در استان گیلان همچنین واحدهای خارج و داخل شهرک صنعتی که در نمایشگاه‌های مختلف داخلی، ملی و خارج از کشور شرکت می‌نمایند اقدام به پرداخت کمک هزینه حمایتی بلاعوض، خواهد کرد.

وی در پایان از آمادگی هرگونه همکاری شرکت شهرکهای صنعتی گیلان با مجریان مجرب مستقر در استان که تمایل به برگزاری نمایشگاه‌های تخصصی در استان بر اساس برنامه زمامبندی شده که از سوی شرکت نمایشگاه‌های استان از قبل برنامه ریزی و ابلاغ شده است دارند، خبر داد و این همکاری را شامل معرفی و هماهنگی با واحدهای صنعتی مستقر در شهرک‌ها و نواحی صنعتی و پرداخت کمک هزینه‌ای حمایتی دانست.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.