تولید شرکت صنایع پوشش از ماه آینده آغاز می شود

0 2

مدیرکل صمت گیلان در بازدید از شرکت پوشش از راه اندازی این شرکت از ماه آینده خبر داد و گفت: ظرفیت تولید سالانه ۲ هزار و ۴۰۰ تن خواهد بود.

عصر کاسپین/ تیمور پورحیدری ضمن بازدید از خطوط تولید شرکت پوشش گفت: تولید آزمایشی این شرکت آغاز گردیده و با به کارگیری دستگاه‌های مدرن و به روز و فروش دستگاههای مستعمل و غیرقابل توجیه در ماه آینده رسما شروع به تولید می‌نماید.

وی در خصوص سالن ریسندگی این شرکت اظهار داشت: این خط تولید با اشتغال ۵۰ نفر شروع به کار نموده و به تدریج در ۳ ماه آینده اشتغال مستقیم آن به ۱۲۰ نفر، با ظرفیت تولید روزانه ۱۰ تن خواهد رسید.

پورحیدری در خصوص سالن بافندگی این شرکت افزود: این خط تولید گردباف می‌باشد که انواع تریکو، پوشاک زنانه، مردانه و بچه‌گانه و ورزشی را تولید می‌کند و با اشتغال ۳۰ نفردر دوشیفت از هفته آینده شروع به فعالیت نموده و به تدریج با اضافه شدن دستگاه‌های جدید در چند ماه آینده اشتغال مستقیم این خطوط با افزایش به ۶۰ نفر خواهد رسید و ظرفیت تولید سالانه ۲ هزار و ۴۰۰ تن خواهد بود.

در این بازدید کبری مهرورز سرپرست شرکت صنایع پوشش ایران با بیان اینکه ایجاد سالن دوزندگی از برنامه‌های آینده صنایع پوشش است گفت: سالن دوزندگی به مساحت ۷۰۰ متر مربع جهت اشتغال ۱۰۰ نفر نیروی زن بی‌سرپرست و بدسرپرست و بانوان جویای کار برنامه ریزی شده است که در حال خرید دستگاه دوزندگی می‌باشیم که نیرو به تعداد ۲۰۰ نفر قابل افزایش خواهد بود و راه اندازی آن تا قبل از پایان سال برنامه ریزی شده است.

وی افزود: فروشگاه دائمی محصولات صنایع پوشش از اول اردیبهشت در ورودی شرکت ایجاد نمودیم که در آن پوشاک عرضه می‌گردد و با استقبال خوبی از طرف مردم روبرو شده است.

از برنامه‌های دیگر این شرکت ایجاد سالن رنگرزی و تکمیل می‌باشد، مقدمات کار فراهم گردیده و در ۲ ماه آینده سوله آن آماده و فرآیند خرید ماشین آلات در دست اقدام می‌باشد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 × 1 =