با حضور رئیس فدراسیون فوتبال؛ چمن طبیعی و سکوی تماشاگران ورزشگاه شهید عضدی رشت افتتاح شد

0 15

عصرکاسپین / با حضور رئیس فدراسیون فوتبال چمن طبیعی و سکوی تماشاگران ورزشگاه شهید عضدی رشت به بهره برداری رسید.

مهدی تاج عصر جمعه در حاشیه افتتاح چمن طبیعی و سکوی تماشاگران ورزشگاه شهید عضدی رشت اظهار کرد: افتتاح چمن طبیعی و سکوی تماشاگران ورزشگاه شهید عضدی قبل اینکه مجبور شوند تکمیل کنند زودتر به بهره برداری رسید که جای تشکر دارد.

وی با تاکید بر اینکه بعد از شماره گذاری صندلی سامانه الکترونیک بلیت فروشی نیز در این ورزشگاه فراهم شود، افزود: تجلیل از پیشکسوتان نیز در این افتتاحیه کار بسیار پسندیده‌ای بود.

وی در خصوص تعیین تکلیف باشگاه سپیدرود که مالکیت مشخصی ندارد، گفت: این باشگاه حکم دادگاه دارد و بنا شده نماینده مجلس و مدیرکل ورزش و جوانان استان این مشکل را پیگیری و برطرف کنند لذا مدیرکل وقت نیز دستور درستی نسبت به واگذاری تیم داده بود.

تاج در خصوص جریمه فدراسیون ادامه داد: جریمه مربوط به ۳ سال قبل بوده که امسال اجرا شد، اگر سخت گرفته شده به این دلیل است که اگر کوتاهی کنیم و خوب عمل نکنیم قطعاً جریمه آینده سنگین‌تر خواهد بود و فوتبال ایران را تعلیق می‌کنند.

«جهانبخش آرمان» مدیرکل ورزش و جوانان گیلان نیز اظهار کرد: ما قبلاً قول داده بودیم تا مدرن ترین چمن‌های طبیعی را در ورزشگاه نصب کنیم که امروز به بهره برداری رسید و بنا داریم در آینده سکوهای رو به رو ورزشگاه را تکمیل کنیم.

وی ادامه داد: انتظار داریم که این نگاه ارزشمند مسئولان به ورزش ادامه دار باشد زیرا ما اگر در ورزش هر چقدر هزینه کنیم سرمایه گذاری کرده‌ایم لذا انتظار داریم بیش از پیش حمایت کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

8 − هشت =