بیانیه سرپرست دانشگاه علوم پزشکی گیلان در پی تحریم رذیلانه بسیج دانشجویی توسط اتحادیه اروپا

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی گیلان در پیامی ضمن محکومیت تحریم رذیلانه بسیج دانشجویی توسط اتحادیه اروپا، بیان کرد: تحریم نهاد بالنده بسیج دانشجویی توسط اتحادیه‌ای که نشانه‌های زوال و اضمحلال آن روزبه‌روز عیان‌تر می‌شود را باید به خیل جوانان بسیجی و دانشجویان تبریک گفت.

عصر کاسپین/ دکتر محمدتقی آشوبی – سرپرست دانشگاه علوم پزشکی گیلان در بیانیه‌ای، تحریم بسیج دانشجویی را توسط اتحادیه اروپا محکوم کرد.

در متن بیانیه سرپرست دانشگاه علوم پزشکی گیلان آمده است؛

اتحادیه اروپا بار دیگر و در ادامه دشمنی‌های خصمانه علیه ملت بزرگ و مقتدر ایران اسلامی در اقدامی رذیلانه، شجره طیبه بسیج دانشجویی را در فهرست تحریم‌های ظالمانه و مستکبرانه خود قرارداد تا مجدداً خوی کینه‌توزانه، ضد بشری و استکباری خود را در تقابل با انقلاب اسلامی و پرورش‌یافتگان آن به نمایش بگذارد.

بسیج دانشجویی، این میراث جاویدان بنیان‌گذار انقلاب اسلامی که هویت و شالوده‌اش با استقلال‌خواهی، عدالت‌طلبی، ولایتمداری، استکبارستیزی و به‌راستی خدمتگزاری به مردم عجین شده است، مورد خشم و نفرت و غضب اتحادیه زور، زر و تزویر اروپا قرار گرفت.

برخلاف تصورات واهی و ضد بشری اتحادیه اروپا، بسیج میقات پابرهنگان و معراج اندیشه پاک اسلامی است که دانشجویان فعال و تربیت‌شدگان در آن مکتب، سرنوشت سازان و افتخارآفرینان انقلاب اسلامی هستند و تحریم این نهاد بالنده توسط اتحادیه‌ای که نشانه‌های زوال و اضمحلال آن روزبه‌روز عیان‌تر می‌شود را باید به خیل جوانان بسیجی و دانشجویان تبریک گفت.

به گواه آزاد اندیشان جهان و عدالت جویان زمانه بسیج دانشجویی بیش از سه دهه است که در انجام وظایف ذاتی خود در میادین جهاد علمی، سازندگی، خدمت به محرومان و حفاظت از استقلال فرهنگی و ارزش‌های تمدنی ایران عزیزمان لباس مجاهدت و گمنامی بر تن و استراحت و آسودگی را از تن به درکرده‌اند.

بار دیگر تأکید می‌کنم تحریم رذیلانه اتحادیه اروپا علیه تشکل جهادی بسیج دانشجویی سند افتخار جدید و انگیزه مضاعف برای فرزندان بیداردل بنیان‌گذار انقلاب و امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی) است تا در میدان مجاهدت و دفاع از نظام اسلامی شب و روز نشناخته و در پیشبرد اهداف و آرمان‌های نظام اسلامی و ایران عزیز کمر همت را محکم‌تر از همیشه بسته و افق‌های روشن را به ملت بزرگ ایران بشارت می‌دهد.

دکتر محمدتقی آشوبی

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی گیلان

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

10 − 4 =