حل مشکل نیازمندان با اجرای طرح قرض ماندگار در استان گیلان

0 7

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان گیلان گفت: صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت با اجرای طرح قرض ماندگار، گره گشای مشکلات نیازمندان خواهد بود.
عصرکاسپین / عباس اهرابی با اشاره به اجرای طرح ” قرض ماندگار” توسط صندوق قرض الحسنه امداد ولایت استان گفت: در قالب این طرح، خیّران و نیکوکارانی که تمایل به مشارکت در ارائه خدمات قرض الحسنه به نیازمندان و مددجویان عزیز تحت حمایت دارند، می توانند با سپرده گذاری در صندوق امداد ولایت زمینه تقویت خدمات معوض این نهاد را فراهم کنند.
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان گیلان، افزود: خیّران و نیکوکارانی که تمایل به مشارکت در این طرح را دارند، سپرده‌گذاری آنان به‌صورت دائمی در حساب صندوق امداد ولایت باقی می‌ماند تا زمینه پرداخت تسهیلات بدون بهره به نیازمندان فراهم شود.
وی، با اعلام اینکه صندوق‌های خانگی و محلی، مؤسسات خیریه، مساجد و شرکت‌ها و واحدهای تولیدی می‌توانند با سپرده‌گذاری در صندوق امداد ولایت تسهیلات کارکنان و اعضای خود را از این طریق پرداخت کنند، افزود: افراد می‌توانند در صورت تمایل پس از سپردن وجوه خود به‌عنوان امانت نزد صندوق به همراه وجوه هم‌افزایی توسط صندوق امداد ولایت، نیازمندان مورد نظر خود را به صندوق امداد ولایت معرفی کنند تا صندوق به‌عنوان کارگزار نسبت به دریافت مدارک، ضمانت لازم و وصول اقساط اقدام کند.
اهرابی، با بیان اینکه طی سال گذشته ۹ هزار و ۷۸۹ نفر مددجو و نیازمند غیر مددجوی مراجعه‌کننده به دفاتر کمیته امداد و صندوق امداد ولایت از تسهیلات صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت استان گیلان بهره ‌مند شده اند، خاطرنشان کرد: این تسهیلات در قالب اشتغال و توانمندسازی، خرید، ساخت و یا ودیعه مسکن و وام کارگشایی بوده است که بدین منظور، حدود ۱۳۷ میلیارد و ۶۳۰ میلیون تومان اختصاص پیدا کرده است.
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان گیلان، با قدردانی از مشارکت خیّران و نیکوکاران در ترویج فرهنگ نیکوی قرض‌الحسنه و دعوت از خیّران برای مشارکت در طرح قرض ماندگار، گفت: خیّران نیک اندیش و نیکوکاران برای مشارکت در طرح قرض ماندگار و سپرده‌گذاری در صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت می‌توانند وجوهات خود را به کارت مجازی صندوق امداد ولایت به شماره ۶۰۳۷۹۹۷۹۵۰۰۳۸۱۴۲ پرداخت کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 × 3 =