رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلانخواهان «بیان حقیقت و سخن صریح» با مردم هستم/ نظام رسانه‌ای گیلان با حساسیت بیشتری در تحقق جوانی جمعیت تلاش کند

0 11

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان، روابط عمومی را آینه تمام نمای دستاوردهای دولت برشمرد و گفت: مردم شیفته صداقت و حقیقت هستند و تنها خواسته ما نیز از رسانه‌ها به‌ویژه مجموعه روابط عمومی نیز بیان حقیقت و سخن صریح با مردم است.

عصر کاسپین/ مهندس محمد بینا واجارگاهی، معاون روابط عمومی و تشریفات دفتر استاندار گیلان امروز با دکتر محمدتقی آشوبی-رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان دیدار و در چارچوب توسعه خدمات رسانه‌ای و بهره‌گیری از همه ظرفیت‌ها در راستای تبیین دستاوردهای دولت در نظام سلامت، گفت‌وگو کرد.

دکتر محمدتقی آشوبی – رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان در این دیدار، بزرگ‌ترین چالش گیلان را کاهش زادآوری و افزایش جمعیت سالمندی برشمرد و اظهار کرد: نظام رسانه‌ای گیلان با درایت و همکاری شورای روابط عمومی گیلان باید با حساسیت بیشتری در راستای تحقق قانون جوانی جمعیت و حمایت از خانواده، تلاش کند.

وی، توسعه مشارکت، برقراری عدالت و ارتقای نظام سلامت را از اضلاع پیشرفت و تعالی در سلامت دانست و گفت: در این مسیر، تعارض منافع، مرز مشخص ما در خدمت به مردم است و هر کس که نتواند خود را خدمتگزار مردم بداند، از چرخه خدمت به مردم، حذف می‌شود.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان، روابط عمومی را آینه تمام نمای دستاوردهای دولت برشمرد و گفت: مردم، شیفته صداقت و حقیقت هستند و تنها خواسته ما نیز از رسانه‌ها به‌ویژه مجموعه روابط عمومی نیز بیان حقیقت و سخن صریح با مردم است.

مهندس محمد بینا واجارگاهی، معاون روابط عمومی و تشریفات دفتر استاندار گیلان نیز در این نشست، ضمن تبریک انتصاب دکتر آشوبی به‌عنوان رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان، از تلاش همه‌جانبه دانشگاه علوم پزشکی گیلان در راستای تبیین دستاوردهای نظام در بخش سلامت، تقدیر کرد.

وی با بیان اینکه دانشگاه علوم پزشکی گیلان بسیار گسترده و متنوع است، افزود: این بخش وسیع از خدمات ارائه‌شده به مردم و ذینفعان لازم است در حوزه نشر و بازتاب اخبار، تلاش مضاعف‌تری داشته باشد.

معاون روابط عمومی و تشریفات دفتر استاندار گیلان به‌فرمان رهبر معظم انقلاب اسلامی پیرامون جهاد تبیین اشاره کرد و گفت: رهبر معظم انقلاب چندین سال است که از هجمه‌های رسانه‌ای دشمن علیه جمهوری اسلامی با ادبیات مختلف به ما هشدار داده و مجاهدانه خواسته است تا با جهاد تبیین و اکنون نیز با امیدآفرینی، در تبیین حقایق و بیان دستاوردها تلاش کنیم.

مهندس بینا همچنین با تاکید  بر لزوم تعامل بیشتر دانشگاه علوم پزشکی گیلان و سایر دستگاه‌های اجرایی و خدمات رسان با روابط عمومی استانداری گیلان و شورای روابط عمومی استان، گفت: ارتباط تنگاتنگ دستگاه‌های مجری و خدماتی در استان با مجموعه روابط عمومی استانداری، موجب افزایش اثربخشی فعالیت رسانه‌ای نظام ازجمله در بخش سلامت استان می‌شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.