رئیس شورای شهرستان رشت؛ گیلان یک استان کشاورزی است اما وزیر نیرو تاکنون به گیلان سفر نکرده است

0 2

مجید عزیزی گفت: جا داشت وزیر محترم نیرو با تبعیت از سیره ریاست محترم جمهوری به استان گیلان سفر می کردند و از نزدیک پیگیر مشکلات استان باشند اما تاکنون ایشان به گیلان سفر نکرده اند.
عصرکاسپین/هجدهمین جلسه ماهیانه شورای اسلامی شهرستان رشت با حضور اکثریت اعضای شورای شهرستان رشت با محوریت مطالبه‌گری و تبادل نظر پیرامون موضوع زراعی کشاورزی ۱۴۰۲ برگزار شد.

در این جلسه صالح محمدی مدیر کل جهاد کشاورزی استان، خانم وطن خواه رئیس جهاد کشاورزی شهرستان، رشت، مهندس میرزایی معاون و عضو هیات مدیره شرکت آب منطقه‌ای استان و مهندس خیرخواه مدیر منابع آب منطقه مرکزی گیلان حضور داشتند.

مجید عزیزی رئیس شورای شهرستان رشت ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا، پیرامون محور جلسه از جمله مشکلات مربوط به آب زراعی و اهمیت لایروبی‌ انهار در زمان خود و قبل از شروع فصل کاشت اظهار کرد: با توجه به اینکه استان گیلان یکی از استانهای محوری در کشاورزی و نهاده‌های دامی است جا داشت وزیر محترم نیرو با تبعیت از سیره ریاست محترم جمهوری به استان گیلان سفر می کردند و از نزدیک پیگیر مشکلات استان باشند اما تاکنون ایشان به گیلان سفر نکرده اند.

وی با بیان اینکه بسیاری از زیر ساختهای برق شهرستان رشت بخصوص در بخش‌ها فرسوده است، یادآور شد: در کنار مشکلات مربوط به آب زراعی مشکلات برق استان نیاز به اهتمام ویژه دارد.

عزیزی در ادامه با اشاره به انباشت برنج محصول سال قبل کشاورزان در انبارها به دلیل‌عدم فروش و بازار مناسب، گفت: همین عامل سبب بی‌انگیزگی کشاورزان شده و همچنین‌ عدم توجیه اقتصادی کاشت برنج با توجه به مشکلات موجود باعث بی‌انگیزگی می‌شود/دیارمیرزا

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار × چهار =