شهردار رشت در جلسه برنامه‌ریزی اجرایی احداث زباله سوز: جلسه تعیین تکلیف زباله سوز رشت با وزیر کشور

0 6

جلسه برنامه ریزی اجرایی احداث زباله سوز و تعیین تکلیف این پروژه امروز چهارشنبه دهم خرداد ۱۴۰۲‌ به ریاست رحیم شوقی شهردار رشت و با حضور معاون خدمات شهری شهردار و پیمانکار پروژه شرکت تی تی اس برگزار شد.

عصر کاسپین/ شهردار رشت در این جلسه ضمن تاکید بر اهمیت اجرای پروژه‌های مدیریت پسماند تصریح کرد: به زودی با کمک اعضای شورای اسلامی و نمایندگان مجلس جلسه‌ای را با وزیر کشور برگزار می‌کنیم تا هرچه سریع تر نسبت به احداث زباله سوز اقدام شود.

شوقی با بیان اینکه قرارداد خرید تجهیزات زباله سوز در سال ۱۳۹۲ منعقد شد ادامه‌ داد: این قرارداد به صورت مشارکت بوده و از مبلغ کل، ۱۳ میلیون دلار آن در تعهد شرکت است.

وی رقم پرداخت شده به شرکت پیمانکار زباله سوز را تاکنون حدودا ۹.۶ میلیون دلار ذکر کرد و افزود: ایجاد کلیه ساختمان‌های مربوط به زباله سوز در تعهد شهرداری رشت است که حدودا ۵۰۰ میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد.

شهردار رشت بیان داشت: پروژه احداث زباله سوز از حیث تامین منابع مالی ۲۴ درصد و از حیث فیزیکی ۱۵ درصد  پیشرفت داشته است.

لازم به ذکر است، پیگیری مجموعه پروژه‌های مدیریت پسماند، تلاش برای مانع زدایی در انجام طرح‌ها، تسریع در عملیات اجرایی و رایزنی جهت جذب اعتبارات مصوب ملی جزو اولویت‌هایی است که با حساسیت زیادی توسط شهرداری رشت دنبال می‌شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.