طرح هادی با هدف توسعه اصولی روستاها با کیفیت مطلوبی در حال اجرا است

0 14

دائمی با بیان اینکه در اکثر روستاها ساخت مسکن مقاوم و زیبا رونق گرفته، تهیه و اجرای طرح هادی با هدف توسعه اصولی روستاها با کیفیت مطلوبی در حال اجراست، گفت: صدور اسناد مالکیت اماکن روستایی برای روستائیان یک امر دست نیافتنی بود که تاکنون بیش از ۵۰۰ برگ سند در سال ۱۴۰۱ صادر گردید.

عصر کاسپین/ حامد دائمی_ مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گیلان همراه با مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان، معاون پشتیبانی، رئیس اداره حراست، رئیس دفتر مدیرکل، مسئول روابط عمومی و سرپرست بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان تالش با حجت الاسلام مجتبی نوزاد_ امام جمعه شهرستان دیدار نمود.

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان در این دیدار بیان داشت: نهاد بنیاد مسکن انقلاب اسلامی که یادگار امام راحل است، فعالیت های عمرانی متنوعی در روستاها وشهرها انجام می دهد که درطول چند سال اخیر این فعالیت ها چند برابر رشد داشته، این خدمات بویژه در روستاها، رونق اقتصادی، کشاورزی و… را نیز درپی داشته و دارد.

دائمی افزود: در اکثر روستاها ساخت مسکن مقاوم و زیبا رونق گرفته، تهیه و اجرای طرح هادی با هدف توسعه اصولی روستاها با کیفیت مطلوبی در حال اجراست، صدور اسناد مالکیت  اماکن روستایی برای روستائیان یک امر دست نیافتنی بود که تاکنون  بیش از ۵۰۰ برگ سند در سال ۱۴۰۱ صادر گردید.

وی در خصوص سایر فعالیتها، از قبیل اجرای طرح نهضت ملی مسکن در شهرهای زیر ۲۵ هزار نفر جمعیت، پرداخت تسهیلات قرض الحسنه جهت تعمیر و تکمیل واحدهای نیمه کاره، ایمن سازی روستاهای در معرض خطرات متعدد طبیعی یا جابجایی روستاها، تملک، تفکیک و تحویل زمین در روستاها و…گزارشی ارایه نمود.
حجت الاسلام نوزاد با گرامیداشت یاد و خاطره حضرت امام (ره) مبنی بر صدور فرمان تاریخی در خصوص تأسیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، اذعان داشت: خدمات این نهاد بویژه در مناطق روستایی و محروم ملموس و موجب رضایت اهالی می باشدکه آنرا ارزشمند برشمرد و خواستار افزایش این فعالیتها بیش از پیش شدند.

امام جمعه تالش، از کارکنان بنیاد مسکن انقلاب شهرستان که منشاء خدمات عمرانی در روستاها  می باشند  تقدیر و تشکر نمود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 + 7 =