پایبندی به اصول زیست محیطی از اولویت های شرکت گاز است

0 2

مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان در نشست مشترک با مدیرکل حفاظت محیط زیست گفت: پایبندی به اصول و ارزش‌های زیست‌محیطی همواره یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های شرکت گاز بوده است.

عصر کاسپین/ عیسی جمال نیکویی مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان ، در دیدار با «حمزه عشوری» مدیر کل حفاظت محیط زیست استان گیلان ضمن ارائه گزارشی از فعالیت‌های شرکت گاز استان به ویژه در بخش توسعه گازرسانی در نقاط مختلف استان، تصریح کرد: پایبندی به اصول و ارزش‌های زیست‌محیطی همواره یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های این شرکت بوده است.

 

وی با بیان این نکته افزود: شرکت گاز در کلیه فرایندهای خدمات‌رسانی خود عواملی مانند استفاده بهینه از انرژی، کنترل ضایعات و عدم استفاده از مواد آسیب‌رساننده به محیط زیست را مدنظر داشته و در خصوص تحقق‌پذیری این عوامل، کلیه جنبه‌های زیست‌محیطی مرتبط شناسایی شده و کنترل‌های لازم اعمال می‌شود.

 

همچنین حمزه عشوری مدیرکل حفاظت محیط زیست گیلان در این نشست مشترک با تأکید بر وظایف و مسئولیت‌های مهم شرکت گاز در تأمین پایدار انرژی و خلق ثروت در شرایط کنونی، به اهمیت بالای الزامات محیط زیستی در پروژه‌ های شرکت تاکید کرد.

 

در پایان این دیدار مدیرعامل شرکت گاز به مناسبت گرامیداشت هفته محیط زیست از مدیرکل حفاظت محیط زیست استان گیلان به پاس همراهی و همکا

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو × یک =