اجرای پروژه های تالاب عینک و گیل لند موجب افزایش ماندگاری گردشگران در رشت می شود

0 10

شهردار رشت بر ضرورت تدوین مناسب بسته های سرمایه گذاری به منظور جذب سرمایه گذار در این شهر تاکید کرد و گفت: اجرای پروژهای تالاب عینک و گیل لند موجب افزایش ماندگاری گردشگران در سطح شهر رشت می شود.

عصر کاسپین/ رحیم شوقی امروز سه شنبه ۳۱ مرداد ۱۴۰۲ در جلسه بررسی طرح های جذب سرمایه گذار در محل سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی با حضور رئیس کمیسیون توسعه پایدار شورا با تاکید بر ارائه طرح های مناسب گردشگری برای جذب سرمایه گذار اظهار کرد: پروژه های تالاب عینک و گیل لند بستر مناسبی برای جذب سرمایه گذار محسوب می شوند.
وی بر ضرورت تدوین مناسب طرح ها و بسته های سرمایه گذاری به منظور جذب سرمایه گذار در رشت تاکید کرد و افزود: اجرای پروژه های گردشگری موجب افزایش ماندگاری گردشگران در سطح شهر رشت می شود.
شهردار رشت با تاکید بر تلاش ویژه برای معرفی بسته های سرمایه گذاری تالاب عینک و پروژه گیل لند، اذعان کرد: پروژه عظیم پارک آبی گیل لند نمادی جدید در استان گیلان است.
شوقی، سرمایه گذاری تالاب عینک را پروژه ای کم نظیر در شمال کشور دانست و خاطرنشان کرد: دسترسی مناسب به جاده اصلی، وجود آبگیر طبیعی و چشم انداز زیبا از ویژگی های پروژه  است.
سیدحسین رضویان رئیس کمیسیون توسعه پایدار شورای اسلامی شهر رشت نیز در جلسه مذکور توسعه صنعت گردشگری را از سیاست های این کمیسیون عنوان کرد و گفت: تالاب عینک جاذبه ای دیدنی و بی نظیر در دل رشت است.
ناصر عطایی سرپرست سازمان طرح ها و بسته های سرمایه گذاری رشت نیز در جلسه بررسی جذب طرح های سرمایه گذاری این شهر با اشاره به پروژه های رینگ ۹۰ متری و پارک ۴۵۰ هکتاری، اظهار کرد: پروژه‌ های تالاب عینک و لندفیل از پروژه آماده معرفی به سرمایه گذاران است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هجده − 12 =