توجه به ظرفیت معنوی حضور پیشکسوتان در ورزش

0 4

در دیدار جمعی از پیشکسوتان تیم فوتبال سپیدرود با رئیس شورای اسلامی شهر رشت به لزوم توجه و استفاده از ظرفیت معنوی حضور پیشکسوتان در ورزش تاکید شد.

   عصر کاسپین/ رئیس شورای اسلامی شهر رشت در این دیدار در ساختمان شورای رشت با اشاره به اینکه حضور و حمایت پیشکسوتان موجب انگیزه و شور و نشاط بیشتر در جمع ورزشکاران و تماشاگران می شود اظهار کرد: متاسفانه آن گونه که باید از این ظرفیت معنوی استفاده نمی شود و همین موضوع منجر به ایجاد فاصله ما بین نسل جوان با این سرمایه های ارزشمند شده است.

  وی با تاکید به اینکه ماندگاری سپیدرود به واسطه حمایت همیشگی طرفداران و پیشکسوتان و غیرت بازیکنان و کادر فنی آن بوده است افزود: این تیم همواره از حمایت های معنوی برخوردار بوده و مورد علاقه نسل گذشته و فعلی شهر رشت است.

   رئیس شورای اسلامی شهر رشت با تاکید بر حمایت مجموعه مدیریت شهری رشت از تیم های فوتبال سپیدرود و داماش تصریح کرد: در بودجه شهرداری رشت ، ردیف مشخصی به منظور حمایت از این دو تیم پُرطرفدار و مردمی اختصاص دارد و این دو تیم موجب نشاط و شور مضاعف در جامعه می شوند.

   کارگرنیا با تاکید به اینکه باید از تجارب پیشکسوتان به منظور کسب موفقیت های بیشتر استفاده کرد: پیشکسوتان ورزش رشت کوله باری از تجربه هستند که حاضرند این تجربه های ارزشمند را صادقانه و بدون منت در اختیار نسل جوان ورزش این شهر قرار دهند و باید از این پتانسیل ها به خوبی استفاده شود.

 

 

وی با اشاره به اینکه پیشکسوتان تیم سپیدرود رشت شایسته تکریم و تحت حمایت مجموعه مدیریت شهری رشت قرار دارند بیان کرد: امیدواریم بار دیگر شهر رشت و استان گیلان در عرصه های مختلف ورزش به دوران طلایی خود بازگردد و با تلاش ورزشکاران عزیز رشت و افتخارآفرینی هایشان نشاط در جامعه حاکم و منجر به انگیزه مضاعف برای نوجوانان و جوانان این شهر به منظور شرکت در رویدادهای ورزشی شود.

پیشکسوتان سپیدرود رشت نیز در این دیدار با قدردانی از نگاه حمایتی ریاست و دیگر اعضای شورا ، خواستار تداوم حمایت های مجموعه مدیریت شهری از این تیم پُرطرفدار و مردمی شدند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 + سیزده =