راه اندازی پارک جدید بانوان در رشت/مسجد محور شدن اقدامات شهرداری رشت/ اعزام موکب خدام العتره شهرداری رشت به کربلا

0 67

رییس شورای اسلامی شهر رشت گفت: تعداد پارک بانوان در رشت با نسبت جمعیتی آنان همخوانی ندارد و از این رو به دنبال ایجاد پارک جدید بانوان  در رشت هستیم.

عصر کاسپین/ محمد حسین واثق کارگرنیا در نود و هفتمین جلسه علنی شورا در ساختمان جلسات شورای رشت با محکومیت حادثه تروریستی در حرم مطهر شاهچراغ شیراز اظهار کرد: طی چند روز اخیر خبر  حمله تروریستی ناجوانمردانه به شاهچراغ و به شهادت رسیدن و مجروحیت تعدادی از هموطنانمان در این اقدام مذبوحانه موجب حزن و اندوه شد.

وی با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای این حادثه تروریستی شیراز افزود:  ملت بزرگ و همیشه در صحنه ایران اسلامی هیچ گاه اجازه نمی دهند که دشمنان نظام به اهداف پلید خود دست پیدا کنند و حرکت آن جوان غیور ایرانی در مواجهه با تروریست جنایتکار در حرم مطهر شاهچراغ گوشه ای از رشادت های جوانان این آب و خاک است.

مسجد محور شدن اقدامات شهرداری
کارگرنیا با گرامی داشت سی ام مرداد مصادف با روز جهانی مسجد بیان کرد: معتقدم می توانیم از ظرفیت مساجد به منظور بررسی و رفع مشکلات محلات استفاده شود و در گذشته قرار بود با راه اندازی سرای محلات و هدف گذاری های انجام شده ، ارتباط بیشتری با مناطق و محلات مختلف رشت وجود داشته باشد اما این گونه نشد و در حال حاضربه واسطه اینکه هزینه ای مجدد  به شهرداری تحمیل نشود می توانیم  از ظرفیت مساجد سطح شهر برای این منظور استفاده و اقدامات شهرداری رشت را مسجد محور کنیم.

وی با اشاره به اینکه تنها پارک بانوان در سطح شهر در منظریه واقع است افزود: تعداد پارک بانوان رشت بر اساس جمعیت بانوان شهر تناسب ندارد و طی ادوار گذشته بانوان شهر رشت بارها درخواست های خود را بابت افزایش تعداد پارک بانوان مطرح کردند ، اما متاسفانه نتیجه ای حاصل نشد.

رئیس شورای اسلامی شهر رشت به ایجاد پارک جدید بانوان در رشت اشاره کرد و گفت: یقینا این اقدام موجب رضایتمندی بانوان گرانقدر می شود.

حضور استاندار گیلان در ساختمان شهرداری رشت
رحیم شوقی شهردار  رشت نیز در این جلسه با اشاره به اینکه استاندار گیلان عصر امروز در ساختمان شهرداری رشت حضور پیدا می کند اظهار کرد: از ریاست و دیگر  اعضای شورا تقاضا دارم در این جلسه حضور پیدا کنند و حضور استاندار گیلان در ساختمان شهرداری رشت تاکیدی بر همراهی استاندار گیلان با مجموعه خدمات شهری رشت است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو × 1 =