فرماندار لاهیجان: بهره برداری از ۹۱ طرح عمرانی با اعتباری بالغ بر ۱۳۰۰ میلیارد ریال در هفته دولت

0 3

فرماندار لاهیجان گفت: در هفته دولت امسال ۹۱ طرح عمرانی با اعتباری بیش از ۱۳۰۰ میلیارد ریال در این شهرستان به بهره برداری می رسد.

عصر کاسپین/ فرهاد براتی ضمن گرامیداشت یاد شهیدان رجایی و باهنر اظهار داشت: با اجرای این طرح ها ،۶۳۰ فرصت شغلی ایجاد می شود.

وی اظهار داشت: لاهیجان همیشه جزء اولین ها و برترین ها بوده و باید با تلاش همه مسئولین کمی ها و کاستی های این شهر را از بین ببریم.

براتی افزود: برای رشد و تعالی پایتخت گردشگری گیلان نیاز به جذب سرمایه گذار داریم و این امر با همت شهرداری ها , بخشدارها و دهیاری ها ممکن خواهد شد

وی خاطرنشان کرد: برخی این طرح ها شامل افتتاح پروژه های گازرسانی به روستاها، برق رسانی روستایی و حوزه شهری، آبرسانی روستایی، آسفالت راه روستایی، بهسازی اراضی، تامین مسکن مددجویی و …است.

فرماندار لاهیجان بر ضرورت اطلاع رسانی از خدمات دولت تاکید کرد و گفت: هفته دولت، فرصت مناسبی برای بیان عملکرد دولت سیزدهم است و از مسئولان می خواهیم طرح های در دست اجرا را اطلاع رسانی کنند.

هشتم شهریورماه سالروز شهادت شهیدان رجایی و باهنر است که به این مناسبت، از دوم تا هشتم شهریور، به عنوان هفته دولت نام گذاری شده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 × سه =