توقیف جنسیس با ۷۰ کیلو مواد مخدر در لنگرود

0 55

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان از دستگیری ۲ قاچاقچی و کشف ۷۰ کیلوگرم ماده مخدر از نوع تریاک در بازرسی از خودرو جنسیس آنها در شهرستان لنگرود خبر داد.

عصر کاسپین/ سرهنگ “علی احمدپور” در گفت‌وگویی مواد مخدر و بلای خانمانسوز اعتیاد را تهدیدی جدی برای سلامت فردی و اجتماعی دانست و اظهار داشت: جمهوری اسلامی ایران از معدود کشورهایی بوده که با تحمل خسارات مالی و جانی بی‌وقفه، بیشترین میزان مواد مخدر غیر قانونی را از چرخه منافع سوداگران مرگ خارج کرده و بخشی از جامعه جهانی رو از ابتلا به اعتیاد محفوظ داشته است.

وی در ادامه به دریافت خبری مبنی بر فعالیت ۲ قاچاقچی در زمینه تهیه و توزیع مواد مخدر در سطح استان اشاره کرد و گفت: پلیس مبارزه با مواد مخدر پس از تحقیقات نامحسوس از صحت موضوع اطمینان حاصل کرده و پیگیری موضوع را در دستور کار قرار داد.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان گیلان با اعلام اینکه پس از اقدامات فنی صورت گرفته، خودرو جنسیس قاچاقچیان حین انتقال مواد مخدر در شهرستان لنگرود توسط پلیس شناسایی و متوقف شد، افزود: در بازرسی از این خودرو، ۷۰ کیلوگرم ماده مخدر از نوع تریاک کشف شد.

این مقام انتظامی تصریح کرد: قاچاقچیان ۳۶ و ۴۱ ساله دستگیر و پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفتند.

سرهنگ احمد‌پور در پایان تصریح کرد: پلیس در راستای خدمتگزاری مطلوب به مردم بسترهای ارتباطی خوبی چون سامانه ۱۲۸ را راه‌اندازی کرده و با دریافت اخبار و گزارشات در خصوص مواد مخدر در راستای انجام بهتر ماموریت‌ها با مشارکت آنها، گام بر‌می‌دارد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پانزده − هفت =