شهردار رشت : همراهی شورا و شهرداری منجر به اتفاقات خوبی شده است

0 12

شهردار رشت در این جلسه با تبریک هفته دولت و گرامی داشت یاد شهدای هفته دولت و تبریک روز کارمند اظهار کرد: انتصاب مدیر کل جدید صدا و سیما را تبریک می گویم و برای وی در این مسیر آرزوی توفیق دارم.

عصر کاسپین/ رحیم شوقی با بیان اینکه قدمت صدا و سیما و حضور نیروهای توانمند در این مجموعه یقینا در کیفیت آثار بسیار تاثیرگذار است افزود: صدا و سیمای مرکز گیلان از تاثیرگذاری بالایی در بین آحاد جامعه برخوردار است و مصداق سخن بنده حضور دو عضو این مجموعه در شورای ششم است.

وی با تاکید به اینکه انعکاس مباحث مجموعه مدیریت شهری رضایتمندی شهروندان را به همراه دارد افزود: باید با اطلاع رسانی صحیح امید آفرینی کنیم و رضایت شهروندان را جلب کنیم.

شهردار رشت با اشاره به اینکه در دورترین روستاهای گیلان خدمات رسانی در حوزه آب و بری و گاز انجام شده است تصریح کرد: اعضای شورای رشت واقعا دلسوز و به دنبال رفع مشکلات مردم هستند و یک همبستگی در بین شورا و شهرداری رشت وجود دارد که بی نظیر است و دلیل آن نگاه های مشترکی است که وجود دارد و واثق کارگرنیا ریاست شورا از دلسوزان شهر است که یادگار دوران هشت سال دفاع مقدس است و همچنین دیگر اعضای شورای رشت نیز به همین ترتیب برای اعتلای شهر تلاش می کنند.

شوقی با تاکید به اینکه نگاه حمایتی و دلسوزانه شورا، بنده را برای خدمت شبانه روزی ترغیب می کند افزود: بر خودم واجب می دانم تا از این نگاه همیت و خدمت تشکر و در راستای رفع مشکلات استفاده کنم و ان شاا بتوانیم در این مدت مردم را امیدوار کنیم و خدا را شاهد می گیرم که هیچ هدفی به غیر از رفع مشکلات ندارم .

وی با اشاره به اینکه در عرصه فضای مجازی نسبت به دشمن عقب هستیم بیان کرد: متاسفانه فضا به سمتی رفته است که باید اعتماد را جلب کنیم و امیدواریم با حضور مدیر کل جدید صدا و سیمای گیلان نیز شاهد اتفاقات خوب و جدیدی باشیم و برای مدیر کل پیشین این مجموعه نیز آرزوی موفقیت داریم .

شهردار رشت با اشاره به اینکه انتظار داریم صدا و سیما همراه مجموعه مدیریت شهری باشد گفت: یقینا عملکرد و دغدغه های مدیریت شهری از طریق صدا و سیما بهتر به گوش شهروندان می رسد و موضوعاتی همچون مصوبه جدیدی که اخیرا از طریق مجلس در موضوع زمین های نسقی صادر شد می تواند از طریق صدا و سیما بهتر به گوش مردم برسد.

شوقی با با بیان اینکه پروژه هایی در شهر در سال های ۹۲ و ۹۳ مصوب شده بود که به هر دلیلی اجرایی نشد افزود: مجموعه مدیریت شهری عزم خود را برای اجرای پروژه های عمرانی جزم کرده است و همراهی صدا و سیما می تواند در کاهش بسیاری از دغدغه ها تاثیرگذار باشد.

وی با تاکید به اینکه با تعامل، هدایت و همراهی ریاست و دیگر اعضای شورا از شهرداری رشت اتفاقات خوبی رقم زده است افزود: یقینا حتی اگر یک روز حمایت شورا از شهرداری رشت نباشد کارها با مشکل مواجه می شوند و بنده اطمینان می دهم که هیچ گاه کاری انجام نمی شود که این حمایت از بین برود .

شهردار رشت با اشاره به اینکه ترافیک رشت یک‌ معضل چند ده ساله است گفت: با اقدامات چند ده ساله نیز این ترافیک برطرف می شود اما در تلاشیم تا با برنامه های راهبردی که در رست اجرا است این مشکلات را کنترل و برطرف کنیم و ان شاا با اجرایی شدن پروژه ژ پنج نیز حجم زیادی از بار ترافیکی رشت برطرف می شود و تقاضا داریم مثل همیشه صدا و سیما همراه مجموعه مدیریت شهری باشد و ان شاا برنامه هفتگی ما بین مجموعه مدیریت شهری وصدا و سیما با هدف انعکاس اقدامات نیز به نتایج خوبی بیانجامد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

16 − یک =