مدیرکل تامین اجتماعی استان گیلان : رشد ۱۴ درصدی تعداد بیمه شدگان دانشجوی تحت پوشش تامین اجتماعی گیلان در سالجاری

0 7

با پیوستن ۳۰۰ نفر به جرگه بیمه شدگان گروه دانشجویان تحت پوشش تامین اجتماعی گیلان در چهار ماهه نخست سالجاری ، تعداد افراد این زیرگروه بیمه ای به بیش از ۲۳۵۰ نفر رسید .

عصر کاسپین/ کیوان مرتضوی با اعلام این خبر افزود : بیمه دانشجویی یکی از گروههای بیمه ای در زیرشاخه حرف و مشاغل آزاد میباشد که با هدف توسعه و گسترش پوشش برای اقشار مختلف در سالهای اخیر پیش بینی گردیده است .

وی با اشاره به اینکه در پایان سال ۱۴۰۰ تعداد افراد تحت پوشش بیمه دانشجویی در استان گیلان ۱۲۳۳ نفر بوده است اذعان داشت : این تعداد در پایان سال ۱۴۰۱ با ۶۸ درصد رشد به ۲۰۷۱ نفر و در چهارماهه نخست سالجاری نیز بیش از ۱۴ درصد افزایش یافته و به ۲۳۶۷ نفر رسیده است .

مدیرکل تامین اجتماعی گیلان با تاکید بر اینکه درصد حق بیمه و مقررات انعقاد قرارداد در این گروه به مثابه بیمه صاحبان حرف و مشاغل آزاد میباشد اظهار داشت : دو ویژگی شاخص برای استفاده کنندگان بیمه دانشجویی تعیین گردیده که یکی امکان استفاده همزمان از مستمری پدر و مادر و دیگری تداوم امکان بهره مندی از استحقاق درمان به شکل زیرمجموعه والدین میباشد .

شایان ذکر است علاقمندان میتوانند به منظور کسب اطلاعات بیشتر در زمینه بیمه دانشجویی برای فرزندان واجد شرایط خود و ایجاد سابقه بیمه ای همزمان با دوران تحصیلات دانشگاهی برای آنها ، به سایت رسمی سازمان به نشانی www.tamin.ir و جهت انعقاد قرارداد به سامانه خدمات غیرحضوری به نشانی es.tamin.ir مراجعه نمایند .

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هجده − 16 =