رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان خبر داد: ترخیص دو تن از مجروحان حادثه حریق در لنگرود/ چهار مصدوم در ICU بستری هستند

0 4

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان از ترخیص دو تن از مجروحان حادثه لنگرود خبر داد و گفت: چهار تن از مصدومین در بخش مراقبت‌های ویژه بستری هستند.

عصر کاسپین/ دکتر محمدتقی آشوبی – رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان عصر امروز در جمع خبرنگاران با تسلیت به مردم گیلان به‌ویژه مردم شهرستان لنگرود در پی جانباختن جمعی از مددجویان مرکز درمان سوءمصرف مواد مخدر این شهرستان، اظهار کرد: در پی بروز آتش‌سوزی در این مرکز به قید فوریت ستاد مدیریت بحران دانشگاه علوم پزشکی گیلان به‌صورت میدانی در محل حادثه تشکیل و عملیات انتقال مصدومین و مداوای آن‌ها از سر گرفته شد.

وی با اشاره به تمهید مقدمات ۲۰ تخت تخصصی و فوق تخصصی ویژه در مرکز سوانح سوختگی ولایت رشت، افزود: در اولین فرصت ، تمامی مجروحان، مصدومان و سانحه دیدگان این حادثه به تعداد ۱۵ تن به مرکز تخصصی و فوق تخصصی ولایت منتقل شدند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان با اشاره به سوختگی بین ۱۰ تا ۶۰ درصدی مصدومان نجات‌یافته در سانحه اندوه‌بار لنگرود، گفت: به سبب شدت جراحات سوختگی وارده، دو تن از مصدومان در همان ساعات، اینتوبه و به بخش مراقبت‌های ویژه و دو تن دیگر نیز جدیداً به این بخش منتقل‌شده‌اند.

دکتر آشوبی از ترخیص دو تن از مصدومان و مجروحان ناشی از سوختگی در حریق مرکز درمان سوءمصرف مواد مخدر لنگرود خبر داد و گفت: ۹ تن دیگر از مصدومان این حادثه هم‌اینک در بخش سوختگی بستری و تحت مداوا هستند.

وی با آرزوی شفای عاجل همه بیماران ازجمله سانحه دیدگان حریق لنگرود: تصریح کرد: کادر درمان تمام تلاش خود را برای نجات جان این مصدومین به کار گرفته و تا بهبودی کامل این بیماران پای‌کار است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دوازده − ده =