مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان: برق دار شدن تمامی مشترکین آسیب دیده از وقوع سیل و طغیان رودخانه ها

0 44

رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق گیلان با حضور در مناطق سیل زده استان ضمن برقراری هماهنگی برای اکیپ ها از برق دار شدن تمامی مشترکین آسیب دیده از وقوع سیل و طغیان رودخانه ها به استثناء قسمتی از مشترکین حوزه شهرستان فومن در مسیر گشت رود خان و روستای رشته رود امامزاده هاشم خبر داد.

عصر کاسپین/ وی گفت: به تعدادی از شبکه های توزیع برق در حریم طغیان رودخانه ها و سیل، آسیب جدی وارد شد که موجب قطع برخی از فیدر های فشار متوسط گردید که با اعزام اکیپ های عملیاتی همگی فیدر های فشار متوسط در کوتاهترین زمان ممکن برقدار گردیده است و تنها قسمتی از انشعابی گشت رودخان از فیدر بیمارستان در فومن به تعداد سه ترانس بی برق می‌باشند.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق گیلان تصریح کرد: این گونه حوادث طبیعی غیرمترقبه در نقاط مختلف جغرافیایی به وقوع می پیوندد و ضروری است در کمترین زمان زمان ممکن برای رفع مشکلات به وجود آمده اقدام شود.

مهدیزاده ضمن تشکر از صبر و بردباری مردم در شهرستان فومن،سیاهکل ، لاهیجان ، سنگر و قسمتی از مشترکین بخش امام زاده هاشم گفت: از دقایق اولیه وقوع سیل همکاران و اکیپ های عملیاتی به منطقه اعزام شدند و ابتدا نسبت به ایمن سازی مناطق شهری و مسکونی برای جلوگیری از برق گرفتگی اقدام کردند و همچنین همکاران پرتلاش به مناطق دارای خاموشی اعزام شدند تا تسریعا مناطق مذکور از نعمت روشنایی برق بهره مند شوند.

وی گفت: درحال حاضر و باتوجه به تاریکی هوا نیز اکیپ های توزیع برق گیلان با تجهیزات کامل مشغول فعالیت برای برق رسانی به مناطق آسیب دیده از سیل هستند.

رئیس هیئت مدیره شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان از زحمات تمامی کارکنان به ویژه اکیپ های عملیاتی تشکر کرد و اعلام کرد: همچنان تمرکز نیروها در شهرستان فومن وجود خواهد داشت تا درصورت نیاز اقدام سریع و فوری صورت پذیرد.

مهدی‌زاده در انتها افزود : رقم و میزان دقیق خسارات وارده به تاسیسات توزیع برق گیلان پس از برآورد های اولیه اعلام خواهد شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.