مدیر کل صمت گیلان عنوان کرد؛ تصویب نهایی ۴۶ طرح کارشناسی شده در کارگروه رفع موانع تولید گیلان/بررسی مشکلات ۵ واحد تولیدی در صحن علنی کارگروه رفع موانع تولید

0 2

مدیر کل صنعت، معدن و تجارت استان گیلان از تصویب نهایی ۴۶ طرح کارشناسی شده واحدهای تولیدی استان در کارگروه رفع موانع تولید خبر داد.

عصر کاسپین/ تیمور پورحیدری در جلسه کارگروه رفع موانع تولید استان که صبح امروز در سالن جلسات استانداری گیلان برگزار گردید گفت: اکثر مشکلات طرح ها و واحدهای تولیدی در زمینه بانکی می‌باشد که طی جلسات فشرده و متعدد و با حضور نماینده واحدهای تولیدی و بانک‌های مربوطه مصوب شده بود و نیازمند تایید و تصویب کارگروه بودند.

وی همچنین از طرح مشکلات ۵ واحد تولیدی دیگر سخن گفت و افزود: برخی از چالش‌های واحدهای تولیدی استان با ادارات و سازمان‌ها می باشد که نیاز به طرح در جلسات اصلی و دریافت مصوبه کارگروه اصلی را دارند و مشکلات این پنج شرکت به همین دلیل در صحن علنی کارگروه با حضور روسای ادارات و مدیران کل مربوطه بحث و بررسی گردید و خوشبختانه مصوبات خوبی برای آن‌ها تصویب شد.

دبیر کارگروه رفع موانع تولید استان خاطرنشان کرد: تا آنجا که در توان بنده و همکارانم هست در بازدیدهای دوره‌ای از واحدهای تولیدی مسائل و چالش‌های آنها را در محل شرکت حل و فصل می‌نماییم.

وی همچنین افزود: اگر واحد تولیدی مشکلی داشته باشد می‌تواند با مراجعه به معاونت امور صنایع و معادن این اداره کل مشکلات خود را مطرح نماید تا ضمن طرح آنها در جلسات فرعی و اصلی بتوانیم موانع تولید استان را از پیش رو برداریم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دوازده − یک =