در دیدار اعضای شورای اسلامی شهر رشت با مدیر کل پزشکی قانونی گیلان مطرح شد: سختی کار در مجموعه پزشکی قانونی/کاهش ترافیک در رشت با احداث مجتمع پزشکی قانونی

0 36

نگاه تعاملی شورا به مجموعه پزشکی قانونی / تسریع در تحویل جسد به خانواده فرد متوفی

  در دیدار رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر رشت با مدیر کل پزشکی قانونی گیلان به سختی کار در این مجموعه اشاره و احداث مجموعه پزشکی قانونی در لاکان را گامی موثر با هدف تسریع در ارائه خدمات و رفاه بیشتر مراجعین دانستند.

 عصرکاسپین/ محمد حسین واثق کارگرنیا رئیس شورای اسلامی شهر رشت به همراه جمعی از اعضای شورا و شهردار منطقه چهار رشت در دیدار با مدیر کل پزشکی قانونی گیلان با آرزوی موفقیت برای مدیر کل جدید پزشکی قانونی استان در ارائه خدمات رسانی مطلوبتر به مراجعین اظهار کرد: از سختی کار مجموعه پزشکی قانونی مطللع هستیم و پرسنل پزشکی قانونی در حین فعالیت ممکن است با اجسادی مواجه شوند که مدتها از زمان فوتشان سپری شده و چنین مواردی بر سختی کار این مجموعه می افزاید.

  وی با بیان اینکه زحمات مجموعه پزشکی قانونی قابل تقدیر است افزود: احداث مجموعه پزشکی قانونی در لاکان گام بسیار موثری بود که با هدف تسریع در ارائه خدمات و رفاه بیشتر مراجعین انجام شد و این اقدام در کاهش ترافیک نیز بسیار تاثیرگذار بود.

  رئیس شورای اسلامی شهر رشت با اشاره به دغدغه مدیر کل پزشکی قانونی گیلان پیرامون ساختمان در حال ساخت متعلق به این مجموعه تصریح کرد: سعی می کنیم که نهایت مساعدت با نگاه تعاملی به پرونده تحلفاتی این ساختمان صورت گیرد. سازمان‌ آرامستان های شهرداری رشت نیز نهایت همکاری را با مجموعه پزشکی قانونی گیلان همچون گذشته داشته باشد.

  وی به درخواست مدیر کل پزشکی قانونی گیلان پیرامون اختصاص یکی ار املاک شهرداری رشت به مجموعه اداری پزشکی قانونی گیلان به طور موقت با هدف استقرار یکی از واحد این مجموعه افزود : در این باره مکاتبات لازم با شهرداری صورت گیرد تا در صورت وجود مکانی مناسب مساعدت لازم صورت گیرد.

 

ارائه نظرات قانونی پزشکی قانونی گیلان پیرامون یک سوم از پرونده های دستگاه قضا

علی سلیمان پور مدیر کل پزشکی قانونی گیلان نیز در این دیدار با قدردانی از حضور رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر رشت در این مجموعه اظهار کرد: اعضای شورا منتخبین مردم هستند و دغدغه اعضای شورا دغدغه مردم است.

  وی با بیان اینکه مجموعه پزشکی قانونی گیلان به نحوی با تمامی افراد ارتباط دارد افزود: مجموعه پزشکی قانونی با افرادی به طور روزانه مواجه است که به واسطه حادثه و اتفاقی که برای خودشان یا عزیزانشان رقم خورده است به لحاظ روحی در شرایط مناسبی قرار ندارند .

  سلیمان پور با تاکید به اینکه مجموعه پزشکی قانونی گیلان ،امین دستگاه قضا است افزود: پزشکی قانونی استان متولی ارائه نظرات کارشناسی درباره یک سوم از پرونده هایی است که در دستگاه قضا مطرح شده اند.

 مدیر کل پزشکی قانونی گیلان با بیان اینکه زیر ساخت های پزشکی قانونی گیلان طی چند سال اخیر کاملا مغفول مانده است افزود: با سازمان آرامستان شهرداری رشت تعامل بسیار خوبی داریم و از منتخبین مردم رشت در شورا تقاضا داریم پیرامون وضعیت ساختمان متعلق به مجموعه پزشکی قانونی گیلان واقع در میدان رازی نیز نگاه مساعد داشته باشند .

تاکید بر ارائه خدمات مطلوب در تمامی حوزه ها به مردم

سید حسین رضویان رئیس کمیسیون توسعه پایدار شورای رشت نیز در این دیدار با تاکید بر ارائه خدمات مطلوب در تمامی حوزه ها به مردم رشت اظهار کرد: مجموعه پزشکی قانونی گیلان بسیار پُر تلاش است و از تلاش های این مجموعه در راستای رفع مشکلات شهروندان رشت تقدیر و تشکر می کنم .

تعامل مجموعه مدیریت شهری رشت با مجموعه پزشکی قانونی

هادی رمضانی نائب رئیس شورای شهر رشت نیز در این دیدار با اشاره به اینکه نهایت همکاری را با این مجموعه در راستای بهبود خدمات به مراجعین داریم اظهار کرد: برای مجموعه پزشکی قانونی گیلان آرزوی موفقیت دارم.

تسریع در تحویل جسد به خانواده فرد متوفی در پزشکی قانونی

حسن کریمی کرنق رئیس کمیسیون بهداشت ، محیط زیست و خدمات شهری شورای رشت نیز در این دیدار با اشاره به اینکه انتظار می رود امور مربوط به تحویل اجساد از پزشکی قانونی به خانواده ها تسریع شود اظهار کرد: گاها شاهد هستیم که برخی از وابستگان فرد متوفی از ساعات اولیه صبح در پزشکی قانونی حضور پیدا می کنند و ساعت‌های طولانی به منظور دریافت جسد معطل می شوند و انتظار داریم این موضوع تسریع شود.

مردم به پزشکی قانونی اعتماد دارند

عضو شورای اسلامی شهر رشت نیز در این دیدار با اشاره به اینکه مردم به مجموعه به پزشکی قانونی به عنوان یک ملجأ و پناهگاه نگاه می کنند اظهار کرد: یقینا شفافیت این مجموعه منجر به صدور آرایی بر اساس عدل و انصاف است .

  نادر حسینی یا بیان اینکه مردم به مجموعه پزشکی قانونی اعتماد دارند افزود: یقینا تعیین تکلیف عوارض ساختمان متعلق به مجموعه پزشکی قانونی موجب می شود که در ارائه خدمات مطلوبتر به مراجعین نیز تسریع شود.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار × دو =