دستگیری ۷۳ تن از اعضای یک شرکت هرمی در گیلان/ خانه امن لو رفت

0 39

جانشین فرمانده انتظامی استان از شناسایی یک شرکت هرمی و دستگیری ۷۳ تن از اعضای آن از ۸ خانه امن در شهرستان های رشت، انزلی، لنگرود و آستانه اشرفیه خبر داد.

عصرکاسپین /سردار “حسین حسن پور” با اشاره به اینکه فعالیت در قالب شرکت‌های هرمی مانع رشد و شکوفایی اقتصادی شده و ریشه و انگیزه تولید را از بین می‌برد، اظهار داشت: فعالیت اینگونه شرکت‌ها کلاهبرداری ، غیر قانونی و مجرمانه است.

وی با بیان اینکه در پی دریافت اخباری مبنی بر فعالیت گسترده یک شرکت هرمی در استان، پیگیری موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت، افزود: با تحقیقات به عمل آمده صحت موضوع برای پلیس محرز و محل فعالیت اعضای این باند در شهرستان های رشت، انزلی، لنگرود و آستانه اشرفیه شناسایی شد.

جانشین فرمانده انتظامی استان گیلان از دستگیری ۷۳ نفر از اعضای این شرکت توسط ماموران عملیات ویژه سازمان اطلاعات فرماندهی انتظامی استان با همکاری سربازان گمنام امام زمان (عج) از ۸ خانه امن در شهرستان های رشت، انزلی، لنگرود و آستانه اشرفیه خبر داد و گفت: متهمان با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفتند.

این مقام انتظامی با بیان اینکه این شرکت هرمی با هدایت سرشبکه ها از خارج از کشور به صورت زنجیره‌ای اقدام به خروج ارز از کشور می نمود خاطرنشان کرد: علی‌رغم هشدارهای مستمر پلیس و تلاش برای آشکارسازی ماهیت مجرمانه اینگونه شرکت‌ها، هنوز شاهد فریب و کلاهبرداری از جوانانی هستیم که دارایی خود را در شرکت‌های هرمی نابود می‌کنند.

سردار حسن پور در پایان از شهروندان خواست، در صورت مشاهده تبلیغ یا عضو یابی اینگونه شرکت ها مراتب را به مرکز فوریت های ۱۱۰ پلیس اطلاع دهند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 × دو =