رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان: بیماران اورژانسی در بیمارستان‌ها سریعاً تعیین تکلیف شوند

0 14

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان با اشاره به تراکم بالای مراجعه به اورژانس بیمارستان‌ها، گفت: باید سریعاً بیماران در اورژانس تعیین تکلیف و خدمات درمانی موردنیاز به بیماران مراجعه‌کننده ارائه شود.

عصر کاسپین/ دکتر محمدتقی آشوبی رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان صبح امروز در نشست هماهنگی اورژانس بیمارستانی و پیش بیمارستانی در سالن اجلاس حوزه ریاست با تقدیر از تلاش‌های کادر درمان در بخش اورژانس، اظهار کرد: تلاش‌های کادر اورژانس در ارائه خدمات سلامت‌محور به مردم ستودنی است و باید شاخص‌های خدمت بر اساس استانداردها ارائه شود.
وی با اشاره به اهمیت زمان در اورژانس، افزود: اورژانس پیشانی بیمارستان بوده و باید خدمات ارائه‌شده در آن به لحاظ کمی و کیفی به بهترین شکل ممکن ارائه شود.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان با اشاره به تراکم بالای مراجعه به اورژانس‌های مراکز آموزشی درمانی مرکز استان، گفت: بیماران در اورژانس باید سریعا” تعیین تکلیف و خدمات درمانی موردنیاز به بیماران مراجعه‌کننده ارائه شود.
دکتر آشوبی با اشاره به در پیش بودن تعطیلات پایان سال، خاطرنشان کرد: کادر درمان به‌ویژه اورژانس در طول هفته و به‌صورت شبانه‌روزی باید در مراکز آموزشی درمانی و بیمارستانی حضور فعالانه داشته باشند و خدمات موردنیاز به بیماران را ارائه دهند.
وی بر ضرورت تشدید نظارت‌ها در بخش اورژانس تأکید کرد و گفت: باید در بخش اورژانس با تشدید نظارت‌ها و تعیین تکلیف سریع بیماران زیر ۶ ساعت و ۱۲ ساعت به‌درستی مدیریت شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار × دو =