مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی گیلان عنوان نمود؛ نمایشگاه های گیلان بر اساس تقویم مصوب کارگروه توسعه صادرات استان برگزار می گردد

0 32

مدیرعامل شرکت نمایشگاه بین المللی گیلان گفت: نمایشگاه های برگزار شده در محل دائمی نمایشگاه های گیلان بر اساس تقویم مصوب نمایشگاهی مورد تایید کارگروه توسعه صادرات غیر نفتی استان و مجوز مربوطه برگزار می گردد.

عصر کاسپین/ سلمان قاسمی افزود: یکی از نمایشگاه های پربازدید که اغلب با استقبال مردم مواجه می شود نمایشگاه های مبلمان است.

وی تصریح کرد: هدف از برگزاری این نمایشگاه ها، افزایش رقابت میان واحدهای تولیدی و ارتقای حقوق مصرف کنندگان از طریق افزایش قدرت انتخاب و کاهش هزینه ها با عرضه مستقیم و بدون واسطه توسط تولیدکنندگان مبلمان می باشد.

قاسمی افزود: قطعا تولیدکنندگان استانی در این زمینه در اولویت مشارکت در نمایشگاه قرار دارند و شرایط مساعدت تری جهت حضور این عزیزان در چنین نمایشگاه هایی در نظر گرفته شده که در این زمینه می توان به حضور بیش از ۵۰ درصدی واحدهای استانی در سی و چهارمین نمایشگاه مبلمان و صنایع چوبی استان اشاره نمود.

وی همچنین گفت: با عنایت به تعداد تولیدکنندگان مبلمان در استان، عدم وجود شهرک صنفی مبلمان و حجم نیاز شهروندان به تامین کالای مورد نظر، برگزاری چنین نمایشگاه هایی جهت تسهیل در خرید مناسب کالاهای مذکور توسط مردم عزیز گیلان ضروری می باشد.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی گیلان در ادامه گفت: در راستای حمایت از تولیدات داخلی و تعامل با فعالان صنعتی و صنفی استان در سالهای اخیر، همواره از اتحادیه مبلمان شهرستان رشت و واحدهای تولیدی و صنفی استان جهت مشارکت در نمایشگاه مبلمان دعوت به عمل آورده ایم و خواستار تعامل سازنده با فعالان این بخش بوده ایم.

وی تصریح کرد: در حال حاضر علیرغم ممنوعیت های قانونی، به دفعات، نمایشگاه های مبلمان در سطح برخی شهرستانهای استان در طول سال برگزار می گردد که بخش عمده ای از مشکلات و نارضایتی های فعالان این صنف از این موضوع است و نیازمند ساماندهی و برنامه ریزی مناسب می باشد.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه بین المللی گیلان همچنین با تاکید بر لزوم تعامل با فعالان حوزه تولید و اصناف استان در جهت رونق و توسعه فعالیتهای اقتصادی گیلان و اعلام آمادگی در این زمینه گفت: شرکت نمایشگاه بین المللی گیلان مجری مصوبات قانونی کارگروه توسعه صادرات استان است و رعایت حقوق شهروندان در کنار کمک به رونق تولید و توسعه اقتصادی استان از مهمترین اهداف این شرکت می باشد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سیزده + 9 =