مدیر عامل شرکت برق منطقه ای گیلان در آیین معارفه سرپرست پایگاه مقاومت بسیج برق گیلان: در خدمتگزاری به مردم، نباید لحظه ای غفلت نماییم

0 16

آیین معارفه سرپرست پایگاه مقاومت بسیج شرکت برق منطقه ای گیلان با حضور دشت بزرگ مدیر عامل شرکت برق منطقه ای گیلان و سرهنگ پاسدار رضا رنجبر مسئول سازمان بسیبج ادارات و کارمندان سپاه قدس گیلان در سالن اجتماعات پیامبر اعظم(ص) برگزار شد.

عصر کاسپین/ دشت بزرگ در این آیین گفت: بسیجیان در طول ۸ سال جنگ تحمیلی، گرانمایه ترین ارزش وجودی، یعنی نفس و جان خود را فدای انقلاب و شجره طیبه کرده اند و ما که اکنون به برکت این ایثارگری ها، فرصت خدمت داریم باید آن را مغتنم شمرده و لحظه ای در خدمتگزاری به مردم نباید غفلت نماییم.
وی افزود: یکی از ویژگی های بسیجی، زیرکی و گوش به فرمان امام بودن و ولایت پذیری است. با این ویژگی، بسیجیان باید دشمن را در توطئه هایشان ناامید کنند. ویژگی دیگر بسیجیان آگاهی است و باید با علم و دانش، جلوی به انحراف کشیدن اذهان جوانان را بگیریم و با عملکرد و خدمت انقلابی و شبانه روزی خود، جوانان را به ارزش های انقلابی و اسلامی متصل نماییم.
مدیر عامل شرکت برق منطقه ای گیلان گفت: بسیجی محدود به هیچ بخش و قشری نبوده و تمامی افراد با گرایش ها و سلیقه ها در عرصه های مختلف، بسیجی بوده و آغوش بسیج باید برای همه آحاد جامعه باز باشد و جذب حداکثری داشته باشیم. غفلت در این بخش موجب ریزش خواهد شد و مایه امیدواری دشمنان در انجام توطئه هایشان خواهد بود.
دشت بزرگ گفت: فروتنی و تواضع از دیگر ویژگی های بسیجیان است که نمونه بارز آن شهید فهمیده بود که با نثار جان خود، برای همه الگویی بزرگ و ارزشمند است.
وی افزود: پایداری شبکه های برق و رضایتمندی مردم عزیز از خدمات صنعت برق، بیانگر تواضع، فروتنی و متاثر از روحیه بسیجی کارفرمایان و پیمانکاران، کارکنان و سایر دست اندرکاران صنعت برق می باشد.
مدیر عامل شرکت برق منطقه ای گیلان گفت: غیرت دینی، مردمی و اهل عمل بودن از دیگر ویژگی های مهم بسیجیان است که اقتدار و سربلندی را برای کشورمان به ارمغان آورده است.
وی با اشاره به اهمیت جهاد تبیین در جامعه امروزی، گفت: کارکنان و بسیجیان صنعت برق در دوران کنونی نیز چون گذشته وظیفه سنگین و حساسی بر دوش دارند. درتبیین عملکرد، اصحاب محترم رسانه از پروژه ها بازدید می نمایند و خدمات شرکت را به نحو احسن به آگاهی و اطلاع ذینفعان و مردم عزیز می رسانند تا امید را در دل مردم زنده نگه دارند. آمادگی کامل داریم تا دانشجویان، دانش آموزان، اصحاب رسانه ، مسئولین، و مردم از تاسیسات صنعت برق بازدید نمایند.
دشت بزرگ با اشاره به انتخابات پیش رو،گفت: انتخابات، مرحله ای حساس و مهم است که دشمنان تلاش دارند تا مردم عزیز را از شرکت در انتخابات منع کنند و وظیفه انقلابی و شرعی یکایک ما این است که بستر و شرایط حضور حداکثری در انتخابات را فراهم کنیم تا با تشکیل مجلسی مقتدر و انقلابی، شاهد ایرانی سربلند و خوشنام در عرصه بین المللی باشیم.
سرهنگ پاسدار رضا رنجبر مسئول سازمان بسیبج ادارات و کارمندان سپاه قدس گیلان در این آیین گفت: همه افراد جامعه، بسیجی هستند و بسیجی بودن محدود به افراد و اقشار خاصی از جامعه نیست.
وی افزود: نقش و مسئولیت بسیجیان در سه مقوله جهاد خدمت، جهاد تبیین و جهاد امیدآفرینی بسیار مهم و اساسی می باشد. بسیجیان باید در عرصه خدمت و تلاش، از جان مایه بگذارند و باید با بصیرت و دانش، خود آگاهی افراد را بالا ببرند تا دشمنان نتوانند فتنه و آشوبی را در کشور ایجاد کنند.
مسئول سازمان بسیبج ادارات و کارمندان سپاه قدس گیلان گفت: بسیج کارمندان، مشاوران امین مدیران دستگاه های اجرایی و شرکت ها هستند و تفکر بسیجی می تواند جامعه، اداره و محل کار را سالم نگه دارد.
گفتنی است که در پایان این آیین، با اهدای حکم مسئولیت از سوی سرهنگ پاسدار رضا رنجبر مسئول سازمان بسیبج ادارات و کارمندان سپاه قدس گیلان، ابراهیم شعبانی به عنوان سرپرست پایگاه مقاومت بسیج شرکت برق منطقه ای گیلان منصوب شد.

امتیاز :

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 × سه =