پیام رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان بمناسبت ۱۲بهمن ماه و آغاز دهه فجر

0 20

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان در پیامی، ضمن تبریک فرا رسیدن ایام الله دهه فجر، گفت: ۱۲بهمن ماه ، سرآغاز احیای دین و معرفت الهی و فصلی تازه برای بیداری و آزادی خواهی ملت های مظلوم سراسر دنیا بود.

عصر کاسپین/ در پیام رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان آمده است:

۱۲بهمن ماه روزی که رهبر کبیر انقلاب اسلامی پس از قریب۱۵ سال دوری از وطن، به میهن اسلامی بازگشتند و نظام اسلامی را بنیان گذاشتند.

این روز تاریخی و به یاد ماندنی،سرآغاز احیای دین و معرفت الهی و فصلی تازه برای بیداری و آزادی خواهی ملت های مظلوم سراسر دنیا بود.
در این روز، نهال نوپای انقلاب اسلامی که با پیروی از حماسه حسینی با خون شهدای گرانقدر آبیاری شده بود، با رهنمون های پیامبرگونه بنیانگذار انقلاب اسلامی به ثمر نشست و پایه های نظام مقدس اسلامی مستحکم تر شد.
در روز دوازدهم بهمن ماه ، ملت شریف و انقلابی ایران نشان دادند که با سلاح ایمان و اعتقاد و وحدت و همدلی می توان بر ظلم و زور غلبه کرد و معادلات نظام سلطه را برهم زد.

اینجانب فرا رسیدن سالروز شکوهمند بازگشت حضرت امام خمینی(ره) به میهن اسلامی و آغاز دهه فجر را تبریک عرض می نمایم و ضمن تجدید میثاق با آرمانهای بلند امام راحل(ره) و شهدای معظم انقلاب، از درگاه حضرت احدیت، پایداری و استمداد انقلاب اسلامی را تا ظهور حضرت ولی عصر(عج) مسئلت دارم.

دکتر محمدتقی آشوبی

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 × 2 =