گرمای گاز به روستای کوهستانی آستارا رسید

0 22

با حضور حسین محمدیان معاون امور اقتصادی استانداری گیلان، طرح گازرسانی به روستای هولستون شهرستان آستارا به بهره برداری رسید.

عصر کاسپین/ حسین محمدیان در حاشیه افتتاح طرح‌های آماده بهره برداری در شهرستان آستارا ضمن تبریک ایام دهه مبارک فجر اظهار کرد: بهره برداری از طرح‌های اقتصادی در آستارا تکمیل زنجیره محصولات کشاورزی و پروتئینی را به همراه دارد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار گیلان بیان کرد: در دهه فجر امسال مجموعاً ۵۵ پروژه با بودجه‌ای حدود بر ۳ هزار و ۸۰۰ میلیارد ریال در شهرستان آستارا افتتاح می‌شود.

وی با اشاره به اینکه یک پنجم از پروژه‌های مورد بهره برداری در آستارا با مبلغ حدود ۷۲۰ میلیارد ریال در حوزه اقتصادی است، افزود: نکته مهم و بسیار حائز اهمیت در این حوزه بحث زنجیره ارزش کالاهای اقتصادی کشاورزی استان است.

محمدیان در پایان با قدردانی از مدیریت و کارکنان شرکت گاز برای گازرسانی گسترده به روستاهای آستارا، خواستار افزایش سطح کیفی و کمی خدمات مرتبط با گاز در این شهرستان شد.

همچنین در این مراسم سخاوت جبالی رئیس اداره گاز شهرستان آستارا ضمن خیرمقدم به مدعوین و میهمانان گزارشی از وضعیت گازرسانی در شهرستان آستارا را ارائه کرد.

وی با بیان اینکه برای گازرسانی به ۲۸ خانوار روستای صعب العبور و کوهستانی هولستون بیش از ۱۷ میلیارد ریال هزینه شده است، گفت: با بهره برداری از این پروژه، مجموع روستاهای گازدار آستارا به ۴۸ روستا و میزان بهره مندی گاز روستایی این شهرستان به ۹۸.۷ درصد رسیده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دوازده + هفت =