مصطفی بلورچی نامزد انتخابات مجلس در رشت : مسئولان و مدیران کنونی با ترک صندلی ها اجازه دهند کشور در ریل توسعه قرار گیرد

0 33

مصطفی بلورچی نامزد انتخابات مجلس از حوزه رشت در نشست خبری با خبرنگاران اظهار داشت :متاسفانه فضای انتخابات امسال نسبت به ادوار گذشته سرد می باشد که این نشان دهنده بی اعتمادی مردم است.

وی افزود: عمق بی اعتمادی در جامعه امروز بیش از چیزی است که تصور می شود.

عصرکاسپین /بلورچی در خصوص عوامل سردی انتخابات سال جاری تصریح کرد:مهمترین عامل سردی انتخابات ، بی اعتمادی توسعه یافته مردم در حوزه های مختلف است ، شعارهای زیادی در این سال ها داده شده و هر کسی که کاندیدا بوده با شعار متفاوت و جدید اما رویا گونه و غیر قابل اجرا به میدان آمده است.

وی با بیان اینکه همچنان فضا ، فضای شعاری است و قالب شعارها در راستای تغییر و تحول می باشد ، تصریح کرد:تغییرات گام به گام از خواسته های مردم است و برای حفظ ایران اسلامی ، قرار گرفتن در مسیر تغییر باید مورد توجه قرار گیرد.

بلورچی با تاکید بر اینکه چیزی برای کشور مهم تر از داشتن پشتوانه مردمی نمی باشد، اذعان کرد:سیاستمداران بدون پشتوانه مردمی نمی توانند کاری کنند.
وی گفت:انقلاب اسلامی ایران تصویر واضح از حضور مردم و تاثیر جدی از حضور مردم بوده است بدین جهت مشارکت حداکثری مردم در انتخابات یک ضرورت است.
بلورچی ضمن انتقاد از سیاستمداران خاطرنشان کرد: اغلب سیاستمداران بازیگران خوبی هستند و می توانند تصویر ساختگی از خود نشان دهند ، سیاستمداران در حفاظت از نقاب های خودشان توانمند هستند و تصویر ساختگی از خود در برابر مردم عرضه می کنند‌.

وی گفت: با افزایش و متعدد بودن رسانه ها و فضای مجازی نقاب ها خواهد افتاد و مردم چهره واقعی بسیاری از سیاستمداران را خواهند دید.
وی خواستار ایجاد فضایی برای ورود جوانان به عرصه های مدیریتی ، اعتماد و واگذاری مسوولیت ها به جوانان شد و گفت: برای حفظ کشور و رفع مشکلات کنونی حضور جوانان در عرصه های مختلف ضرورت دارد و مسئولان و مدیران کنونی با ترک صندلی ها اجازه دهند کشور در ریل توسعه و مسیر تغییرات گام به گام قرار گیرد.

وی خواست قلبی خود را تحول برای شهر رشت و استان عنوان کرد و افزود:امروز ضرورت دارد سرعت حرکت جوانان برای رسیدن به تحول را تسریع بخشیم.
بلورچی خاطرنشان کرد: درصوت تحقق برنامه های توسعه پایین و استان عقب افتاده است و این نشان دهنده عدم برنامه محوری مدیران است.
وی گفت:دلیل اینکه افراد در هر انتخاباتی وارد سیاست می شوند این است که چه کارهای ساده ای را می شد انجام داد که تاکنون انجام نشده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

10 − ده =