× در نشست رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان با مدیرعامل بیمه سلامت مطرح شد؛ افزایش چتر حمایتی بیمه سلامت از بیماران نادر ضرورت دارد

0 9

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان بر ضرورت افزایش چتر حمایتی بیمه سلامت از بیماران نادر تاکید کرد و گیلان را مستحق‌ترین استان بیمه سلامت در جوانی جمعیت و افزایش زادآوری دانست.

عصر کاسپین/ دکتر محمدتقی آشوبی رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان امروز با دکتر محمدمهدی ناصحی مدیرعامل بیمه سلامت ایران دیدار و گفت‌وگو کرد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان در دیدار با مدیرعامل بیمه سلامت با اشاره به معوقات بیمه سلامت به دانشگاه علوم پزشکی گیلان، بر ضرورت به‌روز بودن مطالبات تاکید کرد و خواستار پرداخت سریع آن شد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان با انقلابی برشمردن پوشش ۱۰۷ بیماری خاص و صعب‌العلاج توسط بیمه سلامت، بر لزوم افزایش چتر بیمه‌ای دیگر بیماری‌های نادر و توجه جدی به تسهیلات مالی به بیماران تاکید کرد.

دکتر آشوبی همچنین با اشاره به قانون جوانی جمعیت و حمایت از خانواده و حمایت بیمه سلامت از زوج‌های نابارور، استان گیلان را با توجه به کمترین زادآوری در کشور و مسن‌ترین استان، مستحق‌ترین منطقه در بهره‌مندی از این فرصت قانونی مغتنم دانست.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

7 + سه =