اطلاعیه سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری رشت در خصوص شرایط و نحوه تبلیغات انتخابات

اطلاعیه سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری رشت در خصوص شرایط و نحوه تبلیغات انتخابات

عصرکاسپین/متن این اطلاعیه بدین شرح است:

قابل توجه کاندیداهای محترم یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی

مطابق ماده ۶۱ ( اصلاحی ۹۵/۳/۳) الصاق اعلامیه ، پوستر و هر گونه آگهی تبلیغاتی بر روی علائم راهنمایی و رانندگی ، تابلوی بیمارستان ها ، مدارس و سایر موسسات آموزشی و سازمان های عمومی و ادارات دولتی و سازمان های وابسته به دولت و‌ خودروهای دولتی و اتوبوس های شرکت واحد اتوبوسرانی و تاسیسات عمومی و دولتی و صندوق های پست ، باجه های تلفن ، پست های برق و تلفن ، تابلوها و همچنین اماکن بخش خصوصی ( مگر با رضایت اشخاص ذی حق) در سراسر کشور ممنوع می باشد.

تبصره ( الحاقی ۹۵/۳/۳ ) شهرداری ها و فرمانداری ها و بخشداری ها می توانند با استفاده از امکانات محلی مکان های مناسبی اعم از ثابت یا سیار را برای الصاق یا ارائه آثار تبلیغاتی نامزدها تعیین کنند .

تبصره ( الحاقی ۹۵/۳/۳ ) در صورت تخلف از حکم این ماده مرتکبان به جزای نقدی درجه شش ، موضوع ماده (۱۹) قانون مجازات اسلامی مصوب ۹۲/۲/۱ محکوم می شوند.

لذا در راستای جلوگیری از ایجاد فضای نامناسب در چهره شهر، کاندیداهای محترم تنها مجاز به تبلیغات در مکان های تعیین شده که از سوی شهرداری رشت قرار گرفته ، می باشند و جبران هر گونه خسارت وارده به سیمای شهر و ادوات شهری مطابق قانون بر عهده آن کاندید محترم خواهد بود .

لذا خواهشمند است در ارائه خدمات شایسته به شهروندان و جلوگیری از هر گونه تخلف در این خصوص ما را یاری نمایید .

سازمان سیما و منظر و فضای سبز شهری شهرداری رشت

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار × 4 =