بازداشت جاعل و کلاهبردار حرفه ای ۶۰ میلیاردی در محمودآباد

فرمانده انتظامی استان از شناسایی و دستگیری جاعل و کلاهبردار حرفه ای ۶۰ میلیاردی در شهرستان “محمودآباد” خبر داد .

عصرکاسپین/ سردار “سید محمود میرفیضی” با اعلام این خبر، گفت: در پی کسب خبری مبنی بر فعالیت فردی در امر جعل و کلاهبرداری از شهروندان در شهرستان “محمودآباد”، موضوع به صورت ویژه در دستور کار فرماندهی انتظامی آن شهرستان قرار گرفت.

وی تصریح کرد: کارآگاهان پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی شهرستان محمودآباد با همکاری پلیس آگاهی استان پس از چند هفته کار اطلاعاتی و تحقیقات گسترده پلیسی، سرانجام موفق شدند، متهم به جعل عنوان و کلاهبرداری را شناسایی کنند.

فرمانده انتظامی استان مازندران، افزود: متهم در تحقیقات و بازجویی های فنی پلیس ضمن اقرار به بزه انتسابی در اظهاراتش به پلیس عنوان داشت با معرفی خود به عنوان مسئول اعتبارات سرپرستی بانک های مختلف اقدام به کلاهبرداری از ۴۰ تا ۵۰ میلیون ریال از شهروندان می کرد.

سردار میرفیضی از کشف کلاهبرداری ۶۰ میلیارد ریالی متهم از یک فقره پرونده با فروش زمین مالباخته در شهرستان محمودآباد خبر داد و افزود: در بازرسی از متهم مقادیر قابل توجهی اوراق شناسایی با اسامی مختلف و همچنین کارت های بانکی و فیش های پرداختی کشف شد.

فرمانده انتظامی استان مازندران با اشاره به اینکه تاکنون ۱۳ شاکی در این پرونده شناسایی شدند، افزود: متهم دارای سابقه محکومیت در چندین فقره پرونده کلاهبرداری و تحصیل مال نامشروع در شعب قضائی این شهرستان و استان های همجوار است که پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 − 3 =