فرمانده انتظامی گیلان: برخورد قاطعانه پلیس در انتظار متخلفان محدودیت‌های کرونایی است

0 30

فرمانده انتظامی گیلان گفت: پلیس با متخلفان و کسانی که نسبت به رعایت محدودیت‌های اعمال شده بی‌تفاوت هستند، قاطعانه برخورد می‌کند.

عصر کاسپین/ سردار عزیزالله ملکی شامگاه دوشنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به اعمال قانون پلاک‌های غیربومی اظهار داشت: نیروهای پلیس در حال شناسایی و رصد خودروها با پلاک غیربومی در ورودی‌های استان گیلان هستند.

فرمانده انتظامی گیلان با بیان اینکه همکاری لازم با فرمانداری‌ها جهت صدور برگه تردد را انجام داده‌ایم بیان کرد: کسانی که ساکن رشت بوده اما خودرو با پلاک غیربومی دارند نیز باید مدارک مبنی بر سکونت خود در این شهر را به پلیس نشان دهند.

وی از برخورد قاطعانه پلیس با متخلفان و کسانی که نسبت به رعایت محدودیت‌های اعمال شده بی تفاوت هستند خبر داد و تصریح کرد: این محدودیت‌ها به جهت حفظ سلامتی مردم وضع شده و همه باید به آن پایبند باشند.
سردار ملکی با بیان اینکه محدودیت تردد از ساعت ۲۱ تا ۴ در دو هفته اجرایی می‌شود خاطرنشان کرد: هماهنگی‌های لازم با ادارات و سازمان‌ها برای عدم اعمال قانون کارکنان شیفت شب انجام شده است.

فرمانده انتظامی استان گیلان اظهار داشت: واحدهای صنفی متخلف که نسبت به رعایت محدودیت‌ها بی‌توجه هستند ابتدا تذکر لسانی دریافت می‌کنند و اگر عدم همکاری آنها ادامه دار باشد، واحدشان پلمب می‌شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهارده − هشت =